Jesteś tutaj:Blogi Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

środa, 26 czerwca 2019 21:53

Pożar samochodu na ul. Poznańskiej

W środowy wieczór straż pożarna otrzymała powiadomienie o pożarze samochodu dostawczego, do jakiego doszło na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i Swarzędzkiej.

Do 28 czerwca br. na stacjach kontroli pojazdów w powiecie gnieźnieńskim odbywa się będzie bezpłatna weryfikacja stanu technicznego pojazdów.

W środowe popołudnie radni miejscy podjęli decyzję odnośnie propozycji zniesienia zakazu sprzedaży alkoholu między godziną 23 a 5 rano. 

środa, 26 czerwca 2019 15:45

Deklaracja ws. LGBT ponownie odrzucona

Radni głosami przeważającej większości odrzucili projekt deklaracji w sprawie LGBT, pod którą zebrano 1180 podpisów mieszkańców miasta.

W sobotę drużyna Car Gwarant Startu Gniezno nadrobi ligowe zaległości. Przed nami spotkanie z Unią Tarnów, która obecnie zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli.

W związku z wymianą sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Sobieskiego, Roosevelta, Wyszyńskiego i Żwirki i Wigury, przez kilka godzin ruch będzie kierowany przez policjanta.

Pokrzywdzony ustalił i ujął dwóch młodych mężczyzn, którzy w rożnych miejscach na terenie Gniezna ukradli motorowery. Schwytani w różnych odstępach czasu zostali przekazani mundurowym. 

GOSiR poszukuje wykonawcy nowego toru, na którym gnieźnieńscy speedrowerzyści będą mogli odbywać treningi i regularne turnieje. Powstać ma on przy ul. Parkowej.

środa, 26 czerwca 2019 00:00

ś.p. Ewa Ciesielska

12  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 24 czerwca 2019 roku zmarła nagle Ewa Ciesielska...

wtorek, 25 czerwca 2019 18:17

Absolutorium studentów PWSZ

We w wtorkowe popołudnie w murach Centrum Edukacyjno-Formacyjnego odbyła się uroczystość wręczenia absolutoriów studentom kilku kierunków na Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Gnieźnie. 

Strona 1 z 488

Ostatnio dodane