Jesteś tutaj:Blogi Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

czwartek, 22 sierpnia 2019 13:54

Zderzenie dwóch ciężarówek i osobówki

Do dramatycznie wyglądającego wypadku drogowego doszło w czwartkowe południe na drodze krajowej nr 15. W zdarzeniu ucierpiały trzy osoby.

Zarzut stalkingu i gróźb karalnych usłyszał 22-letni mężczyzna, który od kilku miesięcy nękał jedną z gnieźnianek.

Wykonawca prac w rejonie przebudowywanego układu drogowego na ul. Pod Trzema Mostami, poinformował o możliwych utrudnieniach dla mieszkańców w związku z zaplanowanymi robotami.

Już w najbliższą sobotę na Placu św. Wojciecha odbędą się zmagania sportowe jeźdźców konnych w skokach przez przeszkody. Na wydarzenie zaprasza UKS Master.

środa, 21 sierpnia 2019 00:00

ś.p. Łucja Krukowska

12  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21sierpnia 2019 roku zasnęła w Bogu Łucja Krukowska...

środa, 21 sierpnia 2019 14:20

W sobotę memoriał hokeja na trawie

Już 24 sierpnia na stadionie przy ul. Sportowej odbędzie się ósma edycja Memoriału Piotra Baniewicza "Zagrajmy razem dla Pecia!".

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie informuje, że w czwartek przez cały dzień wstrzymana zostanie dostawa ciepłej wody na terenie jednego osiedla Winiar.

środa, 21 sierpnia 2019 09:44

Wykonawca wraca na budowę szpitala

Do końca wakacji 2021 roku mieszkańcy powiatu gnieźnieńskiego mają zyskać ukończony Szpital Pomnik Chrztu Polski. Inwestor podpisał aneks z wykonawcą, który kilka tygodni temu odstąpił od umowy.

środa, 21 sierpnia 2019 17:08

Gniezno, które nie powstało - Nowe Miasto

Wschodzące słońce rozświetliło ogromny słup dymu unoszący się nad dogaszającym miastem. Tliły się drewniane elementy budynków, które kilka godzin wcześniej strawił pożar, jaki wybuchł wieczorem w dzielnicy żydowskiej. W ogniu stanęło w sumie 245 budynków, w tym 111 domów. Setki gnieźnian straciło swój dobytek i nie miało dokąd wracać. Przed nimi stanęło trudne wyzwanie - odbudowa miasta.

wtorek, 20 sierpnia 2019 22:00

Wieczorne dachowanie w Osińcu

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorkowy wieczór na drodze pomiędzy Gnieznem a Szczytnikami Duchownymi. 

Strona 1 z 496

Ostatnio dodane