Jesteś tutaj:Blogi Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Od 1 maja br. w Gnieźnie wzrosną ceny za wywóz odpadów selektywnych i nieselektywnych. Miasto tłumaczy iż jest to związane ze wzrostem kosztów oraz koniecznością poprawy bilansowania kwot, jakie są na ten cel przeznaczone.

czwartek, 21 lutego 2019 16:34

Przyznano miejskie dotacje na kulturę

Kwotę 71 tysięcy złotych, przekazaną z budżetu miejskiego, rozdysponowano na instytucje, stowarzyszenia i inne organizacje, które planują różne wydarzenia kulturalne na terenie Gniezna.

czwartek, 21 lutego 2019 14:03

Ostrzeżenie przed marznącymi opadami

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwym wystąpieniem marznących opadów deszczu w nocy z czwartku na piątek.

czwartek, 21 lutego 2019 11:44

Kolejna zmiana na stanowisku w Starostwie

Jeszcze w lutym dotychczasowy dyrektor PZGKKiN obejmie nowe stanowisko w Starostwie Powiatowym. Kolejne zmiany mają nastąpić już wkrótce.

W murach Centrum Kształcenia Praktycznego odbywają się Powiatowe Targi Edukacyjne. Swoją ofertę przedstawiły wszystkie placówki działające na terenie Gniezna.

czwartek, 21 lutego 2019 09:35

Poszukiwani świadkowie potrącenia 8-latka

Gnieźnieńscy policjanci szukają świadków wypadku z udziałem małoletniego pieszego i samochodu osobowego, do którego doszło 19 stycznia 2019 roku.

środa, 20 lutego 2019 18:56

„Busem przez świat” w Gnieźnie

Zapraszamy na nasze spotkanie z autorami bloga "Busem przez świat", którzy opowiedzą o swoich przygodach, a przy tym nie zabraknie też praktycznych porad na temat taniego podróżowania po Alasce i Kanadzie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą czynności identyfikacyjne nieznanego mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione 9 stycznia 2019 roku przy ul. Trzy Mosty w Gnieźnie.

Uczniowie szkół średnich, którzy do tej pory swoją literacką twórczość chowali w szufladzie, mogą zaprezentować swój talent i spróbować sił w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Anny Piskurz.

Znamy już szczegóły wtorkowej akcji, jaka miała miejsce na podwórku przy ul. Wyszyńskiego. Doszło tam do próby odbicia zabezpieczanych przez funkcjonariuszy operacyjnych środków odurzających.

Strona 1 z 412

Ostatnio dodane