Jesteś tutaj:Blogi Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

piątek, 17 sierpnia 2018 20:50

Perły Baroku na inaugurację festiwalu

Wyjątkowe brzmienia wyjątkowych utworów - w piątkowy wieczór w katedrze gnieźnieńskiej zainaugurowana została jedenasta edycja Festiwalu Akademia Gitary. 

Teren położony w rejonie drogi ekspresowej S5 i objęty strefą ekonomiczną, znalazł pierwszego inwestora, chcącego rozwijać swoją firmę w Gminie Łubowo.

Wnętrza Starego Ratusza w znacznej części są już wykończone i już niewiele zostało do ich otwarcia dla mieszkańców. Zanim jednak to się stanie, trwają jeszcze przygotowania do działań, które będą w nim realizowane.

piątek, 17 sierpnia 2018 11:31

Co na weekend 17-19 sierpnia?

W rozpoczynający się dziś weekend czeka nas kilka różnych wydarzeń. Poniżej przedstawiamy ich program.

piątek, 17 sierpnia 2018 10:58

Umowy o środki na przebudowy dróg podpisane

Trzy drogi o dużym znaczeniu lokalnym, otrzymały dofinansowanie w ramach rządowego projektu. Ogółem do naszego regionu trafi kilka milionów złotych.

piątek, 17 sierpnia 2018 09:38

Występy „bez kurtyny” ponownie na Rynku

W czwartkowy wieczór rozpoczęły się czwarte Gnieźnieńskie Spotkania Teatralne, do udziału w których zaproszono dwie grupy artystyczne.

piątek, 17 sierpnia 2018 07:46

Pożar na poddaszu starego budynku

W czwartkowe popołudnie druhowie z dwóch straży ochotniczych zostali zadysponowani do zdarzenia, które miało miejsce tuż za granicą powiatu gnieźnieńskiego.

czwartek, 16 sierpnia 2018 17:24

Podejrzany o napad popełnił samobójstwo

Mężczyzna, który kilka dni temu został ujęty w gnieźnieńskim hotelu, a który to dokonał napadu na bank w Śremie, miał pozbawić się życia w poznańskim areszcie.

czwartek, 16 sierpnia 2018 16:09

III Powiatowe Dni Cichociemnych

Już w połowie września odbędzie się trzecia edycja wydarzenia, przypominającego o lokalnych postaciach związanych z niepodległością Polski.

W czwartkowe przedpołudnie w siedzibie klubu przy ul. Strumykowej, dokonano podpisania umowy o współpracy sponsorskiej pomiędzy MKS Mieszko Gniezno a Aforti Holding. 

Strona 1 z 635

Ostatnio dodane