Jesteś tutaj:Rafał Wichniewicz
Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

wtorek, 23 maja 2017 18:10

Zapraszamy na święto uczelni w PWSZ

W najbliższą sobotę odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. H. Cegielskiego w Gnieźnie doroczne święto uczelni, które jak co roku będzie wypełnione licznymi atrakcjami.

Tory pływackie w ośrodku przy ul. bł. Jolenty są często zajęte, dlatego gnieźnianie wciąż muszą dopasowywać się do obowiązującego grafiku, aby móc skorzystać z basenu. Rozpoczęły się pierwsze kroki w kierunku zmiany tej sytuacji.

wtorek, 23 maja 2017 10:55

Zderzenie i dachowanie na DK 15

W poniedziałkowy wieczór służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku, do jakiego miało dojść na drodze krajowej nr 15 w miejscowości Czeluścin.

W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety przez pociąg InterCity, jadący w stronę Gdyni.

W poniedziałkowe południe w murach Muzeum - Zamku Górków w Szamotułach odbyła się doroczna gala nagród Izabella, przyznawana za ubiegły rok działalności placówek muzealnych z Wielkopolski.

poniedziałek, 22 maja 2017 00:00

śp. Joanna Stober

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21 maja 2017 roku zasnęła w Bogu Joanna Stober...

sobota, 20 maja 2017 00:00

śp. Florian Kotecki

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 18 maja 2017 roku zasnął w Bogu Florian Kotecki...

Polska ma 12 lat na to, by dostosować się do przepisów mówiących o niemal całkowitym recyklingu odpadów. Śmieci produkujemy wszyscy, ale wciąż jest problem z ich odpowiednim zagospodarowaniem we własnym domu.

Dzień miał się ku końcowi, kiedy nagle panujący spokój zakłócił potężny huk silnika lotniczego, od którego wszystko w domu się zatrzęsło. W chwilę po tym, tuż za gospodarstwem, nastąpiła potężna eksplozja, a w niebo wzbił się słup dymu...

Było blisko, ale jednak nie ma tak łatwo - gnieźnianie w niedzielny wieczór udali się na kolejny wyjazdowy mecz - tym razem do Lublina.

Strona 1 z 560

Ostatnio dodane