środa, 20 września 2017 07:21

Nowe Skiereszewo - miejsce idealne do zamieszkania

  Artykuł sponsorowany
Nowe Skiereszewo - miejsce idealne do zamieszkania Nowe Skiereszewo

Inwestycja Nowe Skiereszewo to obecnie największy projekt deweloperski realizowany w Gnieźnie przy ulicy Elizy Orzeszkowej. Projekt zakłada budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych składający się z sześciu budynków w układzie równoległym, w których znajdzie się 360 lokali.

Osiedle Nowe Skiereszewo to idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w niedalekiej odległości od centrum, a jednocześnie  z dala miejskiego zgiełku. Budynki są pięciokondygnacyjne, wyposażone w windę, która ułatwia komunikację pomiędzy poziomami budynku. Zapewnia ona także dostęp do podpiwniczenia, w którym znajduje się hala garażowa. W trosce o wygodę mieszkańców, każdy budynek wyposażony będzie (w zlokalizowane na każdej kondygnacji): wózkarnię oraz pomieszczenie na rowery. Dzięki temu rozwiązany jest problem pozostawiania jednośladów lub wózków dziecięcych, co często ma miejsce w innych budynkach wielorodzinnych.

Dogodne położenie osiedla w najmodniejszej obecnie dzielnicy miasta, zapewnia komfort i spokój, jak również umożliwia szybką i łatwą komunikację z centrum Gniezna. W bardzo bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy oraz wjazd na trasę prowadzącą do Poznania i Bydgoszczy. Lokalizację docenią szczególnie rodziny z dziećmi ze względu na przedszkole, szkołę podstawową, gimnazjum, liceum i oddział szkoły wyższej, znajdujące się w najbliższej okolicy. Komfort poprawi się jeszcze bardziej po ukończeniu przebudowy ul. Orzeszkowej, co nastąpi w najbliższym czasie.

Bardzo ważne jest, że do dyspozycji mieszkańców znajduje się w pobliżu przychodnia medyczna, apteka oraz sklepy spożywcze. Osoby aktywne fizycznie znajdą dla siebie tereny rekreacyjne przy stadionie MKS Mieszko (boisko, orlik) oraz tereny wokół pobliskiego Jeziora Jelonek.

Budowa pierwszego etapu osiedla Nowe Skiereszewo zakończona zostanie w listopadzie tego roku, a finalizacja drugiego etapu planowana jest na listopad 2018 r. Już dziś można zarezerwować mieszkanie o najlepszym układzie. Inwestor oferuje finansowanie dla każdego zainteresowanego, przyjmując stary lokal w rozliczeniu. Zapewniona jest także fachowa pomoc doradcy bankowego. 

Biuro sprzedaży dla osiedla Nowe Skiereszewo mieści się w budynku przy ul. Gdańskiej 112 (za Centrum Handlowym "Jagoda"). Informacje można uzyskać też pod numerem telefonu 503 403 403 lub na stronie internetowej dewelopera: www.noweskiereszewo.pl.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane