Wydrukuj tę stronę
czwartek, 12 kwietnia 2018 18:50

Nowa odsłona Centrum Handlowego Jagoda

  Artykuł sponsorowany
Nowa odsłona Centrum Handlowego Jagoda zdjęcie nadesłane

Po tegorocznych wakacjach, w nowej odsłonie zostanie otwarte Centrum Handlowe Jagoda. Nasi klienci znajdą tu starych i nowych najemców, którzy będą się starali sprostać ich wymaganiom.

Supersam Jagoda przenosi się do naszej nowej hali, gdzie znacznie powiększy swoją powierzchnię. Pozwoli to na wprowadzenie dodatkowej gamy produktów. Ta znana i lubiana rodzima marka wypracowała sobie swoich wiernych klientów, konsekwentnie pracując na swoją renomę.

Nowy, przemyślany układ działów oraz nowa kolorystyka stworzą przyjazną i komfortową przestrzeń do zakupów. Każdy klient poczuje się tu nie tylko swobodnie, ale i swojsko, na czym nam bardzo zależy. Szczęśliwi są też pracownicy Jagody, związani z firmą od lat, ponieważ czeka na nich profesjonalne, piękne zaplecze. To wszystko razem przekłada się na jakość usług, które otrzymuje potem klient. Taki Supersam może z powodzeniem konkurować z najlepszymi na tym rynku, a tak będzie właśnie u nas w Centrum Handlowym Jagoda.

Do Jagody dołączy na przełomie sierpnia i września jeden z najlepszych sklepów w branży sportowej, Decathlon. Tego sklepu nie muszę nikomu przedstawiać. Każdy znajdzie tu to, czego potrzebuje. Na wszystkie pory roku, do każdej dyscypliny sportu i rekreacji i na każdą okazję. To jest właśnie fenomen tego sklepu, a przy tym fachowe i miłe doradztwo, możliwość wypróbowania sprzętu na miejscu. Mieszkańcy Gniezna coraz chętniej aktywnie uczestniczą w licznych imprezach sportowych, organizowanych właśnie dla nich. Na pewno docenią możliwość zrobienia kompleksowych zakupów dla całej rodziny. Jestem pewna, że Decathlon stanie się też inspiracją dla tych, którzy będą chcieli dopiero rozpocząć swoją przygodę ze sportem. A to jest magiczny świat, który niesamowicie fascynuje. Dla tych, którzy będą chcieli poprzestać tylko na WF znajdą się modne stroje, w których poczują się przyjemnie i pewnie.

W Centrum Handlowym Jagoda czeka na klientów zawsze Media Expert, lider w dziedzinie elektroniki i sprzętu AGD - ten sklep pozostaje na swoim miejscu.

Będziemy Państwa informować na bieżąco o tym, co jeszcze u nas znajdziecie. Mamy jeszcze trochę miejsca pod wynajem. Jeśli ktoś chciałby z nami współpracować, zapraszamy do kontaktu 503 403 403.

3 komentarzy