wtorek, 05 czerwca 2018 13:15

Wciąż brak chętnych do inwestowania przy ul. Kokoszki

 
Wciąż brak chętnych do inwestowania przy ul. Kokoszki źródło: Google Street View

Negatywnym wynikiem zakończyły się próby zbycia czterech nieruchomości, położonych u zbiegu ul. Kostrzewskiego i Kokoszki. Była to kolejna próba sprzedaży tego terenu.

Choć przetargi dla tego terenu odbywały się już kilkukrotnie wcześniej, to jednak zawsze kończyły się wynikiem negatywnym. W związku z tym zadecydowano o podzieleniu go na cztery mniejsze działki, by potencjalny inwestor, zainteresowany mniejszą nieruchomością, mógł kupić ją taniej.

Liczący w sumie 1,8 hektara, wyceniany był na łączną wartość 3 mln 779 tys. złotych. Każda z czterech nieruchomości o powierzchni od 0,25 do 0,65 hektara, warte były od 600 tys. złotych do 1 mln 196 tys. złotych. 

Mimo dość dogodnego położenia nieruchomości przy jednej z ważniejszych dróg przejazdowych przez Gniezno, do przetargu zaplanowanego na 29 maja nie zgłosił się nikt zainteresowany. Tym samym zakończył się on wynikiem negatywnym.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Anna czwartek, 07 czerwca 2018 08:35 napisane przez Anna

    Sami z Miasta nie potrafią sprzedać atrakcyjnej działki, a ich fani bez przerwy krytykują Powiat, że nikt nie chce kupić ruiny w Mielnie!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane