Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 02 lipca 2018 11:55

Kolejne działki pod bloki na sprzedaż

 
Kolejne działki pod bloki na sprzedaż archiwum redakcji

Miasto wystawiło do przetargu nieruchomości, które położone są na obszarze pomiędzy ul. Orzeszkowej a torami kolejowymi. To ostatnie w tym rejonie, które są przeznaczone pod zabudowę wielorodzinną.

Na sprzedaż trafiło siedem działek, z których cztery stanowią łączność gospodarczą i będą sprzedawane jako dwie. W sumie więc potencjalni inwestorzy mają do dyspozycji pięć nieruchomości o powierzchni od 2415 metrów kwadratowych do ok. 5000 metrów kwadratowych, mających wartość od 400 tys. do 809 tys. złotych. Położone są one w rejonie ulic: Tuwima, Lema i Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Łącznie za wszystkie nieruchomości Miasto Gniezno planuje pozyskać niemal 3 mln złotych. 

Wszystkie nieruchomości są zlokalizowane pośrodku terenu położonego pomiędzy ul. Orzeszkowej a torami kolejowymi i rozdzielone są rowem melioracyjnym, którego otoczenie przeznaczone jest pod zieleń. Wszystkie też mają połączenie drogowe oraz dostęp do mediów położonych obecnie w pewnym oddaleniu. Pozostała część działek, które otaczają ww. nieruchomości, przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną lub działalność usługową. 

Dodajmy iż poprzednio trzy działki (także pod zabudowę wielorodzinną), leżące w obrębie obecnie wystawionych na przetarg, zostały sprzedane w listopadzie ub. roku inwestorowi z Gniezna. Obecnie ogłoszony przetarg odbędzie się 6 września.

Galeria

5 komentarzy