wtorek, 28 sierpnia 2018 12:35

Decathlon szykuje się na otwarcie

 
Decathlon szykuje się na otwarcie fot. Rafał Wichniewicz

Półki są już wypełnione towarem, a przed sklepem powstała także siłownia na wolnym powietrzu – już w piątek otwarty zostanie największy w Gnieźnie sklep sportowy.

Rozbudowujący się od pewnego czasu kompleks handlowy przy ul. Gdańskiej, cały czas przechodzi metamorfozę – po przeprowadzce sklepu spożywczego Jagoda do budynku o większej powierzchni użytkowej, w jego miejscu powstanie sklep francuskiej sieci Decathlon. Firma, która na polskim rynku istnieje od 2001 roku, do tej pory zachęcała do odwiedzin w swoich dwóch sklepach w Poznaniu. Kilka miesięcy temu jako pierwsi podaliśmy informację o planowanym ulokowaniu tego sklepu w Gnieźnie – właśnie przy ul. Gdańskiej.

Decathlon to sklep posiadający w ofercie szeroki asortyment sprzętu sportowego, zgromadzonego pod jednym dachem, jednocześnie dający możliwość swobodnego testowania produktów. W obiekcie przy ul. Gdańskiej trwają ostatnie prace przygotowawcze – na półkach zagościł już cały towar, który gnieźnianie wskazali w ankiecie przeprowadzonej w internecie kilka tygodni temu. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe oraz wprowadzanie pracowników obsługi.

Ponadto przed sklepem, pomiędzy parkingiem a chodnikiem od ul. Gdańskiej, powstała także siłownia na wolnym powietrzu - ostatnim elementem wykończenia będzie nawierzchnia z tartanu.

Poza samym wyposażeniem sklepowym, w gnieźnieńskim Decathlonie będzie można skorzystać z serwisu rowerowego czy narciarskiego, a także stworzyć spersonalizowany produkt z termonadrukiem. Ponadto będzie istnieć możliwość skorzystania z oferty kiosków Projekt+, w którym będzie można zamówić każdy produkt, niedostępny w sklepie stacjonarnym. Dodatkowo w ofercie będzie także sprzedaż na raty, Karta Decathlon oraz karty podarunkowe.

Otwarcie sklepu nastąpi w piątek 31 sierpnia o godzinie 10:00, a już w sobotę 1 września (w godzinach od 11:00 do 16:00) i niedzielę 2 września (w godzinach od 12:00 do 16:00) odbędą się Targi Sportu dla rodziców dzieci i młodzieży, na których zagoszczą przedstawiciele większości klubów sportowych z całego Gniezna. W ich trakcie będzie możliwość zapoznania się z ofertą, a także indywidualnego porozmawiania w sprawie uczestnictwa dzieci w zajęciach.

1 komentarz

  • Link do komentarza x środa, 29 sierpnia 2018 12:40 napisane przez x

    Ludzie !!! Dajcie mi worek pieniędzy !

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane