środa, 05 września 2018 10:57

Powiat sprzedaje działki pod domy i usługi w Witkowie

 
Powiat sprzedaje działki pod domy i usługi w Witkowie źródło: Google Street View

Starostwo Powiatowe wystawiło na sprzedaż 23 nieruchomości pod zabudowę jednorodzinną i usługową, położone przy jednej z dróg wyjazdowych z Witkowa.

Przetarg, w trakcie którego nabyć będzie można działki, odbędzie się 4 października w siedzibie Powiatowego Zarządu Geodezji, Kartografii, Katastru i Nieruchomości w Gnieźnie. Do nabycia są w sumie 23 nieruchomości, z czego 20 przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną i trzy pod usługi. Wszystkie są o powierzchni od 925 do 6667 metrów kwadratowych, położone przy ul. Dworcowej (szosa Witkowo-Trzemeszno), tuż przy granicy Witkowa. Cena wywoławcza nieruchomości waha się w zależności od ich wielkości - od 34 637 zł do 184 009 zł. 

Obszar działek (od 76/1 do 76/25 - bez nr 4 i 17) objęty jest planem zagospodarowania przestrzennego Miasta i Gminy Witkowo z 2010 roku. Łącznie ze sprzedaży nieruchomości, Powiat Gnieźnieński planuje pozyskać ponad milion złotych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane