czwartek, 04 października 2018 12:15

Nowe jezdnie na kilku ulicach

  UM
Nowe jezdnie na kilku ulicach źródło: UM w Gnieźnie

W ostatnich tygodniach na kilku ulicach osiedlowych, położonych w różnych częściach Gniezna, ułożono nową nawierzchnię jezdni.

975 tys. zł z miejskiego budżetu wykorzystano w tym roku na wykonanie nawierzchni tymczasowej na drogach gminnych na terenie Gniezna. W ramach zadania wykonano profilowanie wraz z umacnianiem tłuczniem betonowym z nakładkami z betonu asfaltowego, wraz z regulacją studni kolektorowych, nawierzchni gruntowych ulic gminnych na terenie miasta Gniezna. 

Prace drogowe wykonano przy ul. Witkowskiej i przy ul. Libelta, na ul. Aroniowej, Wacława II - od Północnej do B. Śmiałego, Kruszwickiej (sięgacz), Trzemeszeńskiej, Ludwiczaka - od ul. Jabłoniowej do torów, Turkusowej, Górnej, na połączeniu ul. Piotrowskiego z ul. Strumykową, przy ul. Kolejowej, Orcholskiej (sięgacz), Miłosza (połączenie z Herberta), Pustachowska (sięgacz prawy).

2 komentarzy

  • Link do komentarza m piątek, 05 października 2018 07:11 napisane przez m

    Ja to nazywam prowizorycznie wylanym asfaltem który być może kiedyś zostanie zerwany i w to miejsce zrobią ulicę . Wiele takich prowizorek mamy w Gnieźnie chociaż to XXI wiek. A zauważyliście jaki wysyp jest przed wyborami, moim zdaniem kadencje nie powinny trwać 4 czy jak teraz ma być 5 lat , kadencje powinny trwać 12 miesięcy to na wyścigi by robili

  • Link do komentarza mjj czwartek, 04 października 2018 14:10 napisane przez mjj

    Ta notatka jest napisana przez Urząd Miejski, a z tego co wiadomo ulica Libelta jest ulicą powiatową, wiec Miasto zrobiło Powiatowi jakis prezent?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski