czwartek, 29 listopada 2018 08:14

Kolejna działka pod blok sprzedana

 
Kolejna działka pod blok sprzedana źródło: Google Street View

Kwotę prawie dwa razy większą od ceny wywoławczej, osiągnięto w trakcie przetargu na nieruchomość położoną na os. Piekary. Do rozstrzygnięcia wystartowało sześciu zainteresowanych.

Przetarg dotyczył nieruchomości, położonej przy ul. Liliowej w Gnieźnie, która ma powierzchnię 8245 metrów kwadratowych. Położona po przeciwnej stronie od bloku z mieszkaniami komunalnymi, od lat stanowiła nieużytek porastający krzakami i samosiejkami. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona jest ona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.

Pierwszy przetarg na tę nieruchomość odbył się 20 listopada i do tego dnia niezbędne wadium wpłaciło 6 zainteresowanych podmiotów. Cena wywoławcza działki, wynosząca 2 mln 100 tys. złotych, w toku licytacji przetargowej wzrosła do 3 mln 843 tys. złotych. Taką kwotę zaproponowała spółka Aedilis, która jest wykonawcą budynku wielorodzinnego "Nowela" przy ul. Orzeszkowej w Gnieźnie.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane