środa, 19 grudnia 2018 09:38

Kirchhoff kupił teren pod powiększenie działalności

 
Kirchhoff kupił teren pod powiększenie działalności archiwum redakcji

W miniony wtorek odbył się przetarg na zbycie nieruchomości, położonych na terenach inwestycyjnych, przeznaczonych pod przemysł.

Mowa o czterech działkach, położonych między zakładem Kirchhoff Automotive a bazą PKS. Nieruchomości, sprzedawane jako dwie łączne (o powierzchni całkowitej 3,47 ha), wystawione zostały za kwotę 1 mln 25 tys. zł oraz 1 mln 62 tys. złotych - oba tereny położone są w obszarze objętym Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną. Przetarg na ich zbycie odbył się 18 grudnia. 

W wyznaczonym terminie do 14 grudnia złożono jedną ofertę i wpłacono wymagane wadium. Komisja przetargowa jako nabywcę wskazała firmę Kirchhoff Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Mielcu. Cena ofertowa za każdą z nieruchomości wyniosła 1.070.000 zł netto, co oznacza sprzedaż za łączną kwotę powyżej 2 mln złotych. Do ceny zostanie doliczony podatek w wysokości 23%.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane