Wydrukuj tę stronę
czwartek, 14 lutego 2019 12:43

Przy ul. Kostrzewskiego ma stanąć budynek handlowo-biurowo-usługowy

 
Przy ul. Kostrzewskiego ma stanąć budynek handlowo-biurowo-usługowy zdjęcie nadesłane / wizualizacja projektu

W ciągu najbliższych dwóch lat na działce u zbiegu ul. Kostrzewskiego i Cienistej ma stanąć budynek handlowo-biurowo-usługowy. Inwestor oferuje powierzchnię pod wynajem lub dzierżawę

Mowa o nieruchomości o układzie nieregularnego trójkąta, która znajduje się przy drodze krajowej nr 15. Od lat teren ten nie był zagospodarowany, a obecnie nowy właściciel planuje budowę w tym miejscu budynku handlowo-biurowo-usługowego.

Obiekt, realizowany przez gnieźnieńskiego inwestora, ma mieć docelowo trzy kondygnacje (parter i dwa piętra) po 800 metrów kwadratowych powierzchni każdy (łącznie 2400 metrów kwadratowych). W chwili obecnej trwa nabór zainteresowanych wynajęciem powierzchni, a w przypadku wyrażenia wcześniejszego zainteresowania, możliwa jest adaptacja lokali bezpośrednio pod wymagania najemcy. Lokale będą z przeznaczeniem pod sklepy, biura, restauracje czy punkty gastronomiczne.

Obszar zajęty przez planowane budynki na terenie nieruchomości dostosowany będzie do możliwości maksymalnej powierzchni zabudowy działki. Poza obiektem handlowo-biurowo-usługowym, przewiduje się także powstanie stacji benzynowej oraz myjni bezdotykowej. Dojazd do posesji możliwy będzie od strony ul. Cienistej.

Pozostała część nieruchomości zagospodarowana zostanie pod miejsca parkingowe oraz zieleń użytkową. Jak nas poinformowano, rozpoczęcie inwestycji planowanej jest w tym roku, a zakończenie prac przewidziane jest na rok przyszły. Więcej informacji o wynajmie można uzyskać w tym miejscu.

Galeria

6 komentarzy