Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 01 kwietnia 2019 18:13

Zakupy w rodzinnym gronie - tylko w Centrum Handlowym „Jagoda”

  Artykuł sponsorowany

Połączenie szerokiego asortymentu, aktywności sportowej i zdrowej żywności - te cechy bez wątpienia opisują zakupy, jakich można dokonać w Centrum Handlowym "Jagoda", położonym przy ul. Gdańskiej.

Parking, na którym można postawić samochód blisko wejścia? Kasy, do których nie trzeba stać długo w kolejce? Poczta, na której nie trzeba czekać na obsłużenie przez kilka minut? A może chęć spróbowania swoich sił na dowolnym sprzęcie sportowym? O tym może przekonać się każdy, kto wybierze się do Centrum Handlowego "Jagoda" przy ul. Gdańskiej 112, gdzie zarówno starsi, jak i młodsi, mogą znaleźć coś dla siebie.

Integralnym, a przy tym największym ze sklepów obecnych w centrum, jest Jagoda Sam. Każdy, kto wchodzi do środka, spostrzec może na samym początku stoiska ze świeżymi owocami i warzywami, ale z każdym kolejnym krokiem uwagę zwraca przede wszystkim szeroka gama produktów, często niedostępnych w innych sklepach. Szerokie alejki ułatwiają tu poruszanie się z wózkami i dają możliwość lepszego rozeznania w prezentowanym na półkach towarze. Produkty, bardzo urozmaicone, pozwalają dokonać zakupu nie tylko w zakresie żywieniowym, ale wystawione w odpowiednich działach, podsuwają też pomysły na okazjonalne prezenty, które możemy sprawić drugiej osobie. Całość dopełnia wyjątkowe, industrialne wnętrze, które zaskakuje swoją nowoczesnością, a przy tym jest bardzo przyjazne dla wspólnych,rodzinnych zakupów.

 

Od pewnego czasu miłośnicy sportu mają tu do wyboru największe tego typu sklep w Gnieźnie i okolicy. Otwarty kilka miesięcy temu Decathlon to marka, której miłośnikom aktywnego trybu życia nie trzeba specjalnie przedstawiać. Sporty siłowe, bieganie, rower, a może wspinaczka lub biwak ze znajomymi? To tylko wiele pomysłów na wspólnie spędzony wolny czas, do którego każdy może dobrać asortyment właśnie w Decathlonie. Co więcej, każdy ma możliwość nie tylko przymierzenia, ale także sprawdzenia sprzętu na terenie całego sklepu. Tym, którym taka aktywność nie wystarczy, mogą skorzystać z siłowni na wolnym powietrzu, dostępnej przed sklepem.

 

Po przeciwnej stronie na każdego czeka Media Expert, największy tego typu sklep w Pierwszej Stolicy Polski. Oferuje szeroki asortyment sprzętu, którym można wyposażyć cały dom, a bez którego dziś nie wyobrażamy sobie życia. Kuchnia, łazienka, salon, sypialnia, biuro - do każdego z tych pomieszczeń można znaleźć odpowiednie urządzenie, które sprawi iż więcej czasu będziemy mogli przeznaczyć na to, co naprawdę lubimy.

 

 

 

Wśród tych dużych sklepów, są też i te, które swoją branżą przyciągają konkretnych odbiorców.

 

Słoń - gnieźnianie dobrze znają tę markę. Istniejący już od ponad 20 lat sklep zoologiczny, początkowo działający w jednym punkcie w centrum, przez dwie dekady rozrósł się do swojego rodzaju małej, lokalnej sieci. Punkt, który mają w Centrum Handlowym "Jagoda", jest miejscem, w którym możemy znaleźć nie tylko niezbędne dla naszych pupilów produkty, także akcesoria oraz zabawki, ale także odpowiedzi na pytania, które nas nurtują w tym zakresie. 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo i higiena pracy - w tym obszarze porusza się sklep PTR Partner BHP, umiejscowiony obok Słonia. Odzież robocza, obuwie, stroje i ochronne elementy wyposażenia pracownika oraz akcesoria. Wszystko, czego potrzeba do zabezpieczenia ludzkiego organizmu w trakcie wykonywanych prac podczas remontu, na budowach, czy w gospodarstwie znajdzie się właśnie tutaj. Co więcej, w każdy poniedziałek sklep oferuje 15% zniżki!

 

 

 

Konieczność szybkiej wysyłki na drugi koniec kraju albo za granicę? W "Jagodzie" bez kolejek. Od pewnego czasu w Centrum Handlowym funkcjonuje punkt Poczty Polskiej, w którym bez znanego z innych tego typu miejsc długiego oczekiwania, można nadawać i odbierać swoje przesyłki. To spore ułatwienie, zważywszy iż większość innych tego typu obiektów znajduje się z dala od sklepów, a tu można dokonać tego przy okazji zakupów - przed lub po pracy. 

 

 

 

 

Galeria

4 komentarzy