środa, 27 marca 2019 09:30

Boisko na os. Pustachowa już w pełni ukończone

 
Boisko na os. Pustachowa już w pełni ukończone źródło: UM

Kilka dni temu został ukończony drugi i ostatni etap inwestycji przy ul. Czeremchowej. Cały teren został oświetlony i zyskał dojście.

Pierwszy etap inwestycji, realizowany w roku 2018, obejmował wykonanie boiska do piłki nożnej o nawierzchni z trawy naturalnej, o wymiarach 30x62 m, ogrodzenia boiska, wyposażenia boiska w 2 bramki z siatkami oraz 2 piłkochwyty,a także wyposażenia obiektu w elementy tzw. małej architektury: 4 ławki, kosz na śmieci, stojak na rowery. Ponadto wykonano wówczas przyłącza wraz z instalacją wodociągową oraz studnie czerpalnych do podlewania murawy.

Drugi etap realizowany w roku 2019 i ukończony w ostatnich dniach objął wykonanie utwardzenia tłuczniem dojścia do boiska od strony ul. Czeremchowej oraz oświetlenia boiska oraz dojścia do niego. Koszt robót budowlanych pierwszego etapu wyniósł 242.900,00 zł brutto, a drugiego 135.000,00 zł brutto.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane