środa, 10 kwietnia 2019 16:03

Dawne boisko trafiło na przetarg

 
Dawne boisko trafiło na przetarg źródło: Google Street View

Powiat Gnieźnieński wystawił na sprzedaż teren położony przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii. Nieruchomość wyceniona została na 1 mln złotych.

Mowa o terenie sportowo-rekreacyjnym, który dawniej służył istniejącej tu dawniej szkole zawodowej przy ul. Gdańskiej, a której siedzibę obecnie zajmuje MOS. Obok w ubiegłym roku pobudowano sklep jednej z sieci firm meblarskich.

Działka, która została przeznaczona na sprzedaż, ma powierzchnię 0,3033 hektara i w całości jest wolna od zabudowy, a pokryta jedynie starą asfaltową nawierzchnią. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego, nieruchomość może zostać przeznaczona pod usługi.

Powiat Gnieźnieński zdecydował się przeznaczyć ją na przetarg, który wyznaczony został na 13 czerwca br., a cena wywoławcza została ustalona na kwotę 1 mln złotych. Jest to pierwsza próba zbycia tej nieruchomości.

8 komentarzy

 • Link do komentarza Teresa sobota, 20 kwietnia 2019 12:41 napisane przez Teresa

  Do szczesliwy (cokolwiek to znaczy bez polskich liter).
  To, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to jasne, ale żebyś jeszcze rozumiał co piszesz to byłoby ok.

 • Link do komentarza dokładny piątek, 19 kwietnia 2019 07:46 napisane przez dokładny

  do szczesliwy- trzeba czytać ze zrozumieniem, to nie miasto wystawiło na sprzedaż tylko powiat.

 • Link do komentarza KrulJulian piątek, 19 kwietnia 2019 00:16 napisane przez KrulJulian

  Najlepsze komenty popleczników PIS i Dolaty. Znacie się na prawie jak Jarek na robieniu dzieci

 • Link do komentarza szczesliwy czwartek, 18 kwietnia 2019 16:04 napisane przez szczesliwy

  tak dziala patologia obywatelska.wszystko sprzedac,ciekawe gdzie wejda pieniadze za upchniecie tego boiska?tak dramatycznie slabo zarzadzajacego Gniezna nie bylo.budasz-judasz najpierw na rynku rzuca jak osoba wierzaca korone podczas procesji 3 Kroli,w miedzy czasie prywatyzuje i opierdziela na boku majatek nasz narodowy(np.to boisko ale jest wiecej przykladow)nastepnie serwuje nam przejscie slynnymi ulicami naszego miasta zasranych pedalow i zboczencow wszystkich urozmaicen.przeciesz ten mlot budasz-judasz powinien prowadzic ten zboczony korowud ktoremu kibicuje jako zjednoczona zboczona europa.ludzie jak bardzo trzeba sie zastanowic zanim wrzucisz kartke do urny wyborczej.jeszcze 4 lata beda rzadzic te pedaly w naszych wiekszych miastach,bedziecie bali sie wyjsc z domu,wlaczyc telewizor.to sa robaki ktore nigdy juz nie powinny piastowac rzadnego panstwowego stanowiska.

 • Link do komentarza Mama Jarka nie pobierająca 500+ wtorek, 16 kwietnia 2019 20:58 napisane przez Mama Jarka nie pobierająca 500+

  Szkoła ma halę gimnastyczną, poza tym blisko jest "Orlik Dwunastki". Za moich czasów przez pół miasta ganiało się się w gaciach ze szkoły na boisko sportowe i nikt nie lamentował. Generalnie w/w teren to jeden wielki syf, więc warto go zagospodarować, tym bardziej, że w tej dzielnicy miasta w końcu zachodzi jakiś ład i porządek.

 • Link do komentarza Smiech na sali.. wtorek, 16 kwietnia 2019 09:44 napisane przez Smiech na sali..

  Tak właśnie działa PO wszystko sprzedać .........

 • Link do komentarza jajco czwartek, 11 kwietnia 2019 23:31 napisane przez jajco

  To się w pale nie mieści. Szkoły bez boiska. Powiat w rękach PO.

 • Link do komentarza Marek czwartek, 11 kwietnia 2019 19:49 napisane przez Marek

  Ktoś w tym Starostwie oszalał ? Szkoła dla naszych dzieci ma istnieć bez boiska szkolnego !!! Przecież tego terenu juz się nigdy nie odzyska !! Po co w takim razie wyremontowano za 800 000 złotych budynek tej szkoły ?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane