wtorek, 14 maja 2019 16:25

Pierwsze urodziny Osiedla Żurawia w Wierzbiczanach k. Gniezna

  Artykuł sponsorowany
Pierwsze urodziny Osiedla Żurawia w Wierzbiczanach k. Gniezna zdjęcie nadesłane

To już prawie rok odkąd w miejscowości Wierzbiczany, niedaleko Gniezna zaczęło powstawać nowoczesne osiedle mieszkaniowe – Osiedle Żurawia. Przez ten czas osiedle nabrało swojego charakteru, wprowadzili się pierwsi mieszkańcy, a ponad połowa domów zyskała już swoich nabywców.

Z okazji pierwszej rocznicy zapraszamy na weekend urodzinowy na Osiedlu Żurawia w dniach 18-19 maja bieżącego roku. W tym czasie będzie można zapoznać się z kompleksową ofertą naszego osiedla, zwiedzić domy pokazowe, zdobyć praktyczną wiedzę o zakupie nieruchomości i odebrać wyjątkowe upominki.

Inwestycja Osiedle Żurawia jest przykładem tego, jak nowoczesna architektura wpisuje się w zielony charakter terenu pojezierza gnieźnieńskiego. Osiedle zostało uzbrojone w nowe, niezależne przyłącza energetyczne, gazowe i wodno-kanalizacyjne. Wszystkie domy są wyposażone w nowoczesną instalację centralnego ogrzewania i ciepłej wody, instalację elektryczną oraz telewizyjną, z możliwością rozbudowania o inteligentne rozwiązania do zarządzania domem, jak alarmy, oświetlenie i inne. Do każdego domu doprowadzony jest światłowód dostarczający internet i programy telewizji kablowej.

Żeby samemu poznać zalety Osiedla Żurawia – serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w Wierzbiczanach w dniach 18 – 19 maja. Podczas weekendu urodzinowego będzie można zwiedzić domy pokazowe o powierzchni 82 m2 i 133m2 z garażem. Do Państwa dyspozycji będą przedstawiciele naszej firmy, którzy zaprezentują domy pokazowe i oprowadzą zainteresowanych po Osiedlu. Przedstawiciel eksperta finansowego opowie o różnych możliwościach finansowania zakupu wymarzonego domu z działką.

Na przybyłych gości czekać będą niespodzianki w postaci gwarantowanych upominków, które z pewnością przydadzą się w każdym domu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu w celu umówienia bezpłatnego zwiedzania Osiedla Żurawia i spędzenia z nami pierwszych urodzin osiedla.

Umów spotkanie telefonicznie lub mailowo:

telefon: 887 499 900

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane