Wydrukuj tę stronę
wtorek, 28 maja 2019 18:00

Wizyta na budowie szpitala - fotogaleria

 
Wizyta na budowie szpitala - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

Praktycznie ukończone pomieszczenia, czekające na pacjentów oraz poziomy w surowym stanie - taki obraz oglądali radni powiatowi, którzy we wtorkowe popołudnie odwiedzili budowę szpitala.

Budynek D, którego realizacja trwa już od trzech lat, był celem wizytacji, na którą udali się radni powiatowi chcący zapoznać się ze stanem prac. Po budowie oprowadzał ich przedstawiciel generalnego wykonawcy oraz Mateusz Hen, zastępca dyrektora ds. medycznych. W trakcie "wycieczki" można było poznać gotowe korytarze, część sal oddziału do porodów, wybudzeń, a także pomieszczenia, w których będą się odbywać operacje - gotowe, z wykończonymi ścianami i dostosowane do aktualnych potrzeb. Jak jednak wskazywano, w chwili obecnej logistyka (z uwagi na nieukończone pozostałe poziomy) jest największym problemem. Niemniej w trakcie oprowadzania, mimo rzadko pojawiających się słownych zaczepek, rozmowy przebiegały w spokojnym i merytorycznym tonie (co trzeba zaznaczyć, znając temperament niektórych osób). 

O godzinie 18:00 rozpocznie się nadzwyczajna sesja Rady Powiatu Gnieźnieńskiego - będzie można ją obejrzeć po wybraniu filmu "na żywo" w tym miejscu.

Galeria

16 komentarzy