poniedziałek, 08 lipca 2019 16:19

Nowe osiedle: „Brylantowe Przedmieście”

  Artykuł sponsorowany
Nowe osiedle: „Brylantowe Przedmieście” zdjęcie nadesłane

Atrakcyjne położenie w dobrze skomunikowanej części miasta - to jeden z wielu atutów nowej inwestycji, jaka powstanie wkrótce w Gnieźnie przy ul. Tuwima oraz ul. Lema. 

Dogodne położenie w spokojnej dzielnicy, położonej z dala od głównych arterii, ale również bezpośredni dostęp do dróg prowadzących do wszystkich części miasta. Nowe osiedle „Brylantowe Przedmieście” to projekt wiodącego inwestora mieszkaniowego na wrzesińskim rynku - Apart Grupa Deweloperska, która planuje w ciągu najbliższych lat wybudować trzy budynki wielorodzinne między Skiereszewem i Dalkami. 

Do tej pory właściciele Apart Grupy Deweloperskiej na terenie Wrześni wybudowali prestiżowe osiedla „Apart Opieszyn”, „Nowa Gorzelnia”, „Apart Park Strzykały” oraz osiedle domów szeregowych „Bulwar Glinki”. Decyzja o tym, by rozszerzyć rynek swojej działalności także na Gniezno spowodowana jest dużym zapotrzebowaniem na tego typu inwestycje w Grodzie Lecha.

Mając za sobą wybudowanie do tej pory 270 mieszkań oraz 29 domów szeregowych, deweloper planuje w Gnieźnie wybudowanie trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych - po 33 mieszkania w każdym z nich. Inwestycja, podzielona na trzy etapy, zrealizowana zostanie przy ul. J. Tuwima, ul. S. Lema oraz ul. M. Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej - obecnie najbardziej rozwijającej się części Gniezna. 

Mieszkania, które planuje wybudować Apart Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp.k., będą utrzymane w najwyższym standardzie wykonania. Lokale o powierzchni od 32 do 124 m2 (przedział metrażowy 32 m2– 71m2 / dwa apartamenty większe: 92m2 i 124m2) będą posiadały balkony bądź tarasy na parterze, a ponadto w budynkach znajdą się windy, skrytki lokatorskie oraz pomieszczenia do przechowywania rowerów. Aby spełnić standardy miejsc postojowych, planuje się budowę podziemnych hal garażowych w pierwszym i drugim etapie inwestycji. 

Wysoki standard wykończenia firmy Apart Grupa Deweloperska podkreślają także dodatkowe elementy, które zostaną zrealizowane w ramach ww. inwestycji:

 • Kolorystyka budynków biało-szara z okładziną o strukturze drewna dębowego
 • Balustrady ze stali kwasoodpornej wypełnione szkłem mlecznym
 • Brokatowy tynk dekoracyjny na ścianach korytarzy i klatek schodowych
 • Podłoga na korytarzach i klatkach schodowych z kamienia naturalnego - granitu
 • Poręcze na klatkach schodowych malowane proszkowo
 • Kolorystyka klatek schodowych: biel-czerń, oświetlenie LED
 • Drzwi do mieszkań firmy Gerda
 • Mechaniczna wentylacja wywiewna
 • Tereny zielone zaprojektowane przez architektów krajobrazu
 • Automatyczne podlewanie terenów zielonych
 • Ogólnodostępne miejsca postojowe, w tym miejsca dla osób niepełnosprawnych
 • Plac zabaw: huśtawki, bujak sprężynowy, tor przeszkód oraz zjeżdżalnia
 • Ciekawe elementy małej architektury np. kłody drewna oraz nowoczesne elementy np. ławki, oświetlenie osiedla, stojaki rowerowe, kosze na śmieci

Rozpoczęcie sprzedaży nastąpi z początkiem lipca. Biuro sprzedaży znajduje się w głównej siedzibie firmy we Wrześni oraz w Gnieźnie przy placu budowy. Deweloper dla pierwszych klientów przewidział promocje.

 

2 komentarzy

 • Link do komentarza Malkontent środa, 10 lipca 2019 12:05 napisane przez Malkontent

  A rejon dzieci do szkoły to gdzie - SP2 w centrum? "Gratuluję" miastu wydawania pozwoleń na bloki w tym fyrtlu bez planów budowy szkoły.

 • Link do komentarza ABC środa, 10 lipca 2019 11:02 napisane przez ABC

  Wolałbym komunalne od miasta na Cymsa za darmo ;-)

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane