Wydrukuj tę stronę
wtorek, 05 listopada 2019 13:05

Kolejny teren pod inwestycję został sprzedany

 
Kolejny teren pod inwestycję został sprzedany archiwum redakcji

Nieruchomość o powierzchni ponad 5 tys. metrów kwadratowych, położona w strefie przemysłowej, znalazła nowego nabywcę. Jest nim lokalny przedsiębiorca.

Pod koniec października odbył się przetarg na zbycie nieruchomości niezabudowanej, położonej na obszarze Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Mowa o działce nr 3/2 położonej przy skrzyżowaniu ul. Osiniec z drogą prowadzącą w kierunku osiedla Relaks, posiadającej kształt nieregularnego trójkąta.

Nieruchomość ta nie jest uzbrojona, ale położona jest w bezpośrednim położeniu do wszystkich niezbędnych instalacji. Działka przeznaczona jest pod działalność usługowo-przemysłową.

Do przetargu, który odbył się 29 października br., wystartował tylko jeden podmiot - zakupił tę nieruchomość za kwotę 505 tys. złotych (wywoławcza cena wynosiła 500 tys. zł). Nabywcą została firma P.H.U. BEST POL Sebastian Bzowy, która obecnie funkcjonuje w Gnieźnie przy al. Reymonta i specjalizuje się w technologii klejów termotopliwych oraz ich aplikatorów. Jest to też bezpośredni partner i przedstawiciel tajwańskiej firmy Tex Year, która w czerwcu br. otworzyła swój zakład produkcyjny w tej samej strefie przemysłowej. 

 

5 komentarzy