piątek, 06 grudnia 2019 11:24

Biedronka wkrótce planuje otworzyć kolejny sklep w Gnieźnie

 
Biedronka wkrótce planuje otworzyć kolejny sklep w Gnieźnie fot. Rafał Wichniewicz

W najbliższym czasie spółka Jeronimo Martins Polska zamierza uruchomić w Gnieźnie kolejną placówkę handlową pod marką Biedronka.

Siódmy sklep tej sieci na terenie Pierwszej Stolicy Polski, jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, ma powstać na terenie budowanego obiektu handlowego u zbiegu ul. Wrzesińskiej i Kostrzewskiego, przy niedawno oddanym do użytku rondzie. Tuż obok zlokalizowana będzie także stacja paliw. Będzie to też drugi punkt handlowy tej marki w południowej części miasta - w rejonie, gdzie do tej pory znajdowały się jedynie mniejsze sklepy samoobsługowe.

Nieoficjalne informacje potwierdziła spółka, która przekazała nam: - Otwarcie nowej placówki sieci Biedronka w Gnieźnie zaplanowane jest na przełomie roku 2019/2020, w związku z tym o szczegółach tego otwarcia będziemy informować w późniejszym terminie - poinformowało nas Biuro Prasowe sieci Biedronka. Wiadomo jedynie iż obiekt (budowany przez prywatnego inwestora) posiadać będzie kubaturę przeszło 16 tys. metrów sześciennych i będzie on podobnie zaprojektowany, jak inne sklepy tej sieci z taką samą ofertą handlową. 

17 komentarzy

 • Link do komentarza makabra wtorek, 31 grudnia 2019 07:22 napisane przez makabra

  W pierwszym dniu otwarcia tej Biedronki - fatalnie. Żeby wjechać na parking przy Biedronce, samochody jadące od strony ulicy Wrzesińskiej nie mając innej możliwości jechały najpierw ulicą Kostrzewskiego w kierunku Kokoszki - Gajowa żeby tam zawrócić na pas z którego można było dostać się wjazdem na parking , albo wprost łamali przepisy i przez podwójną ciągłą na Kostrzewskiego skręcali na ten wjazd a niektórzy nawet na usytuowany przy nim wyjazd z parkingu.

 • Link do komentarza Aga poniedziałek, 16 grudnia 2019 12:41 napisane przez Aga

  rodzimy handel ? te zapyziałe sklepiki których wlasciciel robi zakupy w netto ? a potem zwykłym osobowym autem wiezie do swojego sklepu gdzie sprzedaje za wyzszą cene ? nieraz kupowałam towar w terminie ważności zepsuty w smaku w takim " rodzinnym sklepiku" i dziękuję. wole wydawac ciezko zarobione pieniadze w normalnym czystym sklepie dokad towar przyjezdza w chłodni.

 • Link do komentarza eliasz niedziela, 15 grudnia 2019 13:48 napisane przez eliasz

  Wolny rynek służy nam - klientom. Więc niech właściciel robi co chce i niech mu się dobrze wiedzie!

 • Link do komentarza Zorientowany wtorek, 10 grudnia 2019 22:06 napisane przez Zorientowany

  W tym miejscu nigdy nie miało być KFC. Tę knajpę w tym miejscu ludzie sami sobie wymyślili. Zresztą, właściciel sam decyduje, co chce w tym miejscu mieć.

 • Link do komentarza Zawiedziona wtorek, 10 grudnia 2019 00:18 napisane przez Zawiedziona

  W tym miejscu miało powstać KFC.Dlaczego nie?Ciekawe kto blokuje ?A w McDonald's kolejki wkrecone

 • Link do komentarza Mieszkanka Pustachowy poniedziałek, 09 grudnia 2019 12:20 napisane przez Mieszkanka Pustachowy

  No i dobrze że powstaje, może sklepy na Pustachowie ogarną się i z cenami kosmicznym i obsługą w tempie ślimaka.

 • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 09 grudnia 2019 11:54 napisane przez mieszkaniec

  Juli a skąd wiesz że w dużym sklepie masz świeży towar ?. Osobiście wolę mały sklepik osiedlowy niż te wielkie molochy. Robię zakupy i wychodzę. Ale każdy robi to co lubi.

 • Link do komentarza Stefano poniedziałek, 09 grudnia 2019 10:02 napisane przez Stefano

  Juli, jakiś ty naiwny.........

 • Link do komentarza emeryt niedziela, 08 grudnia 2019 23:46 napisane przez emeryt

  Gnieźnieńskie władze zupełnie sobie nie radzą z administrowaniem Gnieznem. Doprowadziły już do takiego stanu, ze co trzeci, a nawet co drugi sklep w mieście jest nieczynny. Ktoś powie, ze to nie prezydent jest od spraw działalności gospodarczej swoich mieszkańców. I może miałby rację, gdyby nie to, że ten człowiek od pięciu lat nic nie robi, by nasze miasto rozwijać, a to już należy do jego obowiązków. Żadnego planu, żadnego projektu, żadnej koncepcji, nie słychać ze strony ratusza. Gniezno jest w agonii w sytuacji, gdy wszystkie okoliczne miasta wprost zachwycają rozwojem, wyglądem i kreatywnością zachwycają każdego turystę. tak słabej władzy Gniezno od lat nie miało i straty, które ponosi to miasto z tytułu zastoju i marazmu będą trudne do odrobienia.

 • Link do komentarza szakal niedziela, 08 grudnia 2019 22:42 napisane przez szakal

  Badytobedronka znów następny zagraniczny pasożyt..

 • Link do komentarza juli niedziela, 08 grudnia 2019 14:08 napisane przez juli

  rodzimy handel? te syfiaste sklepiki polskich Januszów z przeterminowanymi towarami nieraz trzymanymi w nieodpowiedniej temperaturze ? kupuję tylko w dużych sklepach świeże towary.

 • Link do komentarza Ja_Jestem niedziela, 08 grudnia 2019 13:07 napisane przez Ja_Jestem

  @:dostawca:
  ****************
  Osobiście mnie to nie martwi, gdyż i tak jak wiadomo, to niektóre sklepy z t/z małej przedsiębiorczości zaopatrują się właśnie m/i w tych placówkach handlowych, tak więc poniekąd sami sprowadzają na swój interes przysłowiowy bat, kupując znaczne ilości towarów, a następnie po zawyżonej cenie sprzedają je w swoich punktach handlowych.

 • Link do komentarza Miś niedziela, 08 grudnia 2019 11:12 napisane przez Miś

  Najwięcej klientów straci sklep na ulicy Wolności. Może właściwie od razu po świętach się zamykać. A kolejnym sklepem, jaki będzie miał spore kłopoty będzie "Sklep Polski " przy ulicy Pustachowskiej. Takie czasy.

 • Link do komentarza Mieszkaniec niedziela, 08 grudnia 2019 08:11 napisane przez Mieszkaniec

  Handel rodzinny nie raz ma wyższe ceny niż inny sklep w mieście. Ale jestem za tym by markety powstawały pod polska marka niż pod zagraniczne.

 • Link do komentarza marek niedziela, 08 grudnia 2019 06:16 napisane przez marek

  znowu Biedronka?
  znowu market?

 • Link do komentarza Tomi sobota, 07 grudnia 2019 16:30 napisane przez Tomi

  Niech starostwo pootwiera same biedronki i zlikwiduje wszystkie inne sklepy. W starostwie chyba ktoś dostał na łeb albo w łapę żeby tyle marketów pootwierać w tak małym mieście podobnie zresztą jak z Żabkami

 • Link do komentarza dostawca piątek, 06 grudnia 2019 15:00 napisane przez dostawca

  I tym sposobem rodzimy handel zanika. Ktoś z władz musiał wyrazić zgodę!!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane