poniedziałek, 30 grudnia 2019 18:10

Zamieszkaj na osiedlu Kłecko – Ustronie

  Artykuł sponsorowany

Dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Dla osób, które nie znoszą korków i miejskiego zgiełku. Dla osób, które chcą połączyć wygodę życia w bloku z przyjemnością, jaką daje własny taras i ogród. Z myślą o nich wszystkich powstaje osiedle Kłecko – Ustronie. Zespół 12 lokali mieszkaniowych w zabudowie szeregowej to najnowsza inwestycja firmy Inter-Lers – cenionego producenta konstrukcji dachowych i domów szkieletowych.

Lokalizacja

Osiedle Kłecko – Ustronie zlokalizowane jest w rejonie ul. Czarnieckiego. Dojazd samochodem prowadzi przez ul. Ustronie, natomiast dodatkowy ciąg pieszy pozwala znacząco skrócić czas spaceru deptakiem w kierunku centrum. Do drogi S5 dotrzemy wygodnie w 10 minut kierując się na węzeł Gniezno – Południe lub węzeł Kłecko.

Architektura

Nowoczesna bryła, modna kolorystyka i interesujące detale wykończeniowe sprawiają, że osiedle Kłecko – Ustronie wyróżnia się na architektonicznej mapie miasta. Wszystkie lokale powstały w układzie piętrowym. Na parterze znajduje się jednostanowiskowy garaż z bezpośrednim przejściem do części mieszkalnej. Główne wejście do budynku zaplanowane zostało przez wiatrołap, w którym znajdzie się także miejsce na szafę wnękową. Zaraz obok zlokalizowana jest łazienka gościnna z dwufunkcyjnym piecem gazowym Termet Silver oraz jednostką wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Na parterze nie zabrakło też miejsca na obszerny salon połączony aneksem kuchennym, z bezpośrednim wyjściem na taras.

Piętro domu stanowi część prywatną mieszkańców. Znajdują się tu trzy wygodne sypialnie oraz duża łazienka z miejscem na wannę. Dodatkowo poprzez wyłaz możemy dostać się na strych o powierzchni 18 m2, który stanowi idealne miejsce do magazynowania rzadziej używanych przedmiotów.

Osiedle ma charakter zamknięty – cały teren, jak i poszczególne działki, ogrodzone zostaną estetycznymi panelami stalowymi i zamknięte zdalnie otwieraną bramą. Droga wewnętrzna utwardzona zostanie kostką betonową.

Energooszczędność

Osiedle Kłecko – Ustronie zbudowane zostało w technologii skandynawskiej, według najwyższych norm energooszczędności. Dzięki zastosowaniu aż 32 centymetrowej warstwy ocieplenia ścian i ciepłej stolarki otworowej firmy Oknoplast, budynki charakteryzują się bardzo wysokim poziomem izolacji termicznej. O niskie koszty ogrzewania dba nowoczesny, dwufunkcyjny piec gazowy oraz system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja). Dodatkowo wszystkie lokale przystosowane zostały do montażu paneli fotowoltaicznych.   

Standard wykończenia

  • Wszystkie lokale przygotowane zostaną wewnątrz do stanu deweloperskiego:
  • Ściany i sufity wyszpachlowane na biało – gotowe do wykończenia (malowanie, płytkowanie itd.)
  • Podłoga na parterze – płyta fundamentowa gotowa do wykończenia (płytki, panele itd.)
  • Podłoga na piętrze – płyta MFP + izolacja termiczna i akustyczna
  • Instalacja elektryczna rozprowadzona – gotowa do montażu osprzętu
  • Instalacja wod-kan rozprowadzona – gotowa do instalacji osprzętu i białego montażu
  • Instalacja C.O. gotowa do uruchomienia – na parterze i piętrze grzejniki
  • System wentylacji mechanicznej z rekuperacją – gotowy do uruchomienia
  • Dodatkowo wykonana zostanie zabudowa tarasów (drewniane pergole oraz kostka betonowa).

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego (503 048 706) lub mailowego (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane