piątek, 03 stycznia 2020 15:06

Nowe Skiereszewo już na półmetku

  Artykuł sponsorowany
Nowe Skiereszewo już na półmetku zdjęcie nadesłane

Największy zespół osiedlowy w tej części Gniezna wchodzi w kolejną fazę budowy, a w ostatnim czasie do oferty trafiły mieszkania czwartego bloku, ukończonego przez Bud Dar Developer.

Na powstającą przy ul. Elizy Orzeszkowej inwestycję składa się zespół sześciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych, z których dwa już zostały oddane do użytku. Aktualnie trwa realizacja pozostałych obiektów, a już wiosną zostanie ukończona budowa trzeciego bloku.

Nowe Skiereszewo - bo taką nazwę przyjął ten projekt - w chwili obecnej ma w ofercie mieszkania w już ukończonym czwartym i jeszcze budowanym trzecim bloku. Co więcej - inwestor prowadzi rachunek powierniczy, co oznacza iż inwestycja jest w całości finansowana ze środków własnych, dzięki czemu nie posiada hipoteki. Takie rozwiązanie powinno jeszcze bardziej zachęcać do wyboru mieszkania na Nowym Skiereszewie.

Każdy z realizowanych przy ul. Elizy Orzeszkowej budynków posiada mieszkania z wysokim standardem wykończenia. Składają się na to m.in. okna z trzema szybami, zewnętrzne rolety elektryczne, ściany i sufit w gładzi gipsowej (pomalowane podkładem na biało), ogrzewanie podłogowe, a na balkonach balustrady aluminiowe wypełnione bezpiecznym szkłem.

Co więcej, każde z wejść do budynku oraz na poszczególne piętra możliwe jest za pomocą szyfru, chipu lub domofonu - takie rozwiązanie daje dodatkowy atut bezpieczeństwa dla mieszkań znajdujących się w budynku. 

Mimo iż bloki mają tylko cztery piętra, to dzięki windzie można komfortowo dotrzeć na każdy z nich z zakupami czy wózkiem.

Ponadto mieszkańcy na każdym z poziomów budynku mają do dyspozycji wózkarnię i rowerownię, w których mogą pozostawić swoje jednoślady w bezpiecznym miejscu. Dla tych, którzy mają małe pociechy, powstanie plac zabaw.

Zainteresowani poszerzeniem oferty swojego mieszkania mogą dodatkowo dokonać zakupu komórek lokatorskich, w których będzie można przechowywać różne przedmioty. W osobnym zakresie znajdują się także garaże z bramami na pilota.

Dogodne położenie osiedla w najmodniejszej obecnie dzielnicy miasta, zapewnia komfort i spokój, jak również umożliwia szybką i łatwą komunikację z centrum Gniezna. W bardzo bliskiej odległości znajduje się przystanek autobusowy oraz wjazd na trasę prowadzącą do Poznania i Bydgoszczy. Lokalizację docenią szczególnie rodziny z dziećmi ze względu na przedszkole, szkołę podstawową, gimnazjum, liceum i oddział szkoły wyższej, znajdujące się w najbliższej okolicy.

Bardzo ważne jest, że do dyspozycji mieszkańców znajduje się w pobliżu przychodnia medyczna, apteka oraz sklepy spożywcze. Osoby aktywne fizycznie znajdą dla siebie tereny rekreacyjne przy stadionie MKS Mieszko (boisko, orlik) oraz tereny wokół pobliskiego Jeziora Jelonek.

Biuro sprzedaży dla osiedla Nowe Skiereszewo mieści się w budynku przy ul. Gdańskiej 112 (za Centrum Handlowym "Jagoda"). Informacje można uzyskać też pod numerem telefonu 503 403 403 lub na stronie internetowej dewelopera: www.noweskiereszewo.pl.

 

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane