wtorek, 25 lutego 2020 07:15

Brylantowe Przedmieście w dogodnym położeniu

  Artykuł sponsorowany
Brylantowe Przedmieście w dogodnym położeniu zdjęcie nadesłane

Pierwszy etap inwestycji, realizowanej przy ul. Tuwima i Lema, nabrał już kształtów. Deweloper rozpoczął także sprzedaż mieszkań w kolejnym obiekcie, który już wkrótce zacznie powstawać w sąsiedztwie.

Pusta przestrzeń, oddzielająca osiedle domów jednorodzinnych na Skiereszewie od reszty miasta, wypełnia się powoli zabudową. Jedną z większych inwestycji, realizowanych w tym miejscu, jest Brylantowe Przedmieście - zespół trzech budynków wielorodzinnych, stawianych przez spółkę Apart Grupę Deweloperską. Inwestor, mający duże doświadczenie na rynku mieszkaniowym, posiada w ofercie mieszkania o różnym metrażu i z wysokim standardem wykończenia wnętrz.

 

Inwestycja Brylantowe Przedmieście powstaje na działkach, położonych na obszarze pomiędzy ul. Tuwima, Lema oraz Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Jest to dogodna lokalizacja, umożliwiająca bezpośrednie skomunikowanie się zarówno z centrum Gniezna, jak i pozwalająca na szybki wyjazd w kierunku Poznania. Docelowo w tym miejscu powstaną trzy budynki mieszkalne z 33 lokalami w każdym z nich. W chwili obecnej wieńczona jest budowa pierwszego obiektu, w którym zostały ostatnie mieszkania na sprzedaż:
 • z ogródkami/tarasami na parterze o metrażu 57 m2
 • na pierwszym piętrze z balkonami o metrażu 57 m2

W chwili obecnej Apart Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. k. przygotowuje się do drugiego etapu inwestycji - ruszyła już sprzedaż mieszkań w kolejnym budynku, który powstanie w sąsiedztwie.

W ofercie znajdują się lokale z jednym, dwoma lub trzema pokojami o powierzchni od 32 do 71 m2. Dodatkowo powstaną także dwa mieszkania dwupoziomowe o metrażu 92 m2 i 124 m2, które będą usytuowane na ostatnim piętrze obiektu. Co ważne, podobnie jak w I etapie, każdy lokal będzie miał swój balkon lub ogródek/taras.

 

Przypomnijmy iż Brylantowe Osiedle to przede wszystkim:

 • Nowoczesna biało-szara kolorystyka budynków z okładziną o strukturze drewna dębowego
 • Balustrady ze stali kwasoodpornej wypełnione szkłem mlecznym
 • Brokatowy tynk dekoracyjny na ścianach korytarzy i klatek schodowych
 • Podłoga na korytarzach i klatkach schodowych z kamienia naturalnego - granitu
 • Poręcze na klatkach schodowych malowane proszkowo
 • Kolorystyka klatek schodowych: biel-czerń, oświetlenie LED
 • Drzwi do mieszkań firmy Gerda
 • Mechaniczna wentylacja wywiewna
 • Tereny zielone zaprojektowane przez architektów krajobrazu
 • Automatyczne podlewanie terenów zielonych
 • Ogólnodostępne miejsca postojowe, w tym miejsca dla osób niepełnosprawnych
 • Plac zabaw: huśtawki, bujak sprężynowy, tor przeszkód oraz zjeżdżalnia
 • Ciekawe elementy małej architektury np. kłody drewna oraz nowoczesne elementy np. ławki, oświetlenie osiedla, stojaki rowerowe, kosze na śmieci

 

Sprzedaż mieszkań na Brylantowym Osiedlu cały czas trwa i cieszą się one dużym zainteresowaniem, dlatego nie warto odkładać decyzji o bliższym zapoznaniu się z ofertą. Biuro sprzedaży znajduje się zarówno na miejscu (przy placu budowy), jak i we Wrześni w siedzibie inwestora.
 
Osoby chcące zapoznać się z ofertą zachęcamy do odwiedzenia strony Brylantowe Przedmieście - Apart Grupa Deweloperska.
 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane