wtorek, 07 kwietnia 2020 15:17

Droga łącząca Gurowo z Cielimowem po remoncie

 
Droga łącząca Gurowo z Cielimowem po remoncie źródło: Gmina Niechanowo

Półtora miesiąca przed czasem udało się dokonać odbioru końcowego przebudowanej drogi, która łączy dwie podgnieźnieńskie wsie.

Droga o długości około kilometra, łączy Gurówko z Cielimowem (do skrzyżowania z ul. Leśną). Inwestycja, realizowana przez Gminę Niechanowo, obejmowała kompleksową modernizację dotychczasowej, zniszczonej drogi o szerokości na całej długości, która została poszerzona z 4 - 4,5 metrów do 5 metrów. 

Koszt inwestycji po przetargu wynosił prawie 800 tys. złotych, ale na jej realizację Gmina Niechanowo miała pozyskane dofinansowanie w wysokości 70% z Funduszu Dróg Samorządowych. Początkowo droga miała zostać zrealizowana do 29 maja, ale z uwagi na dobre warunki atmosferyczne, sprzyjające prowadzonym pracom, udało się ją wykonać przed czasem i w ostatnich dniach nastąpił jej końcowy odbiór.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Radek środa, 08 kwietnia 2020 15:51 napisane przez Radek

    Tam nigdy drzew przy drodze nie było gamoniu.

  • Link do komentarza MieszkaniecMieszko wtorek, 07 kwietnia 2020 22:48 napisane przez MieszkaniecMieszko

    Oznakowanie poziome jest zdecydowanie do poprawki! niezgodne z ogolnoprzyjetymi zasadami (ciag rowerowo-pieszy?)

  • Link do komentarza Osa wtorek, 07 kwietnia 2020 21:50 napisane przez Osa

    Jaka smutna ta droga bez drzew w skrajni.... beton i piach jak w dolinie śmierci ....

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Antyki022022