poniedziałek, 11 maja 2020 08:07

Nowe Skiereszewo z trzecim gotowym budynkiem

  Artykuł sponsorowany
Nowe Skiereszewo z trzecim gotowym budynkiem zdjęcie nadesłane

Budowa trzeciego etapu inwestycji Nowe Skiereszewo na ul.Elizy Orzeszkowej została zakończona. Tym samym inwestycja firmy Bud-Dar Developer jest już za półmetkiem.

Budowa zespołu sześciu budynków wielorodzinnych, powstających na Skiereszewie, to obecnie największa w Gnieźnie tego typu inwestycja wciąż pozostająca w realizacji. Do tej pory właściciele mieszkań mogli się już wprowadzić do dwóch gotowych obiektów, umieszczonych w zachodniej części terenu, a niedawno trzeci blok został ukończony i otrzymał właśnie pozwolenie na użytkowanie. Oznacza to, że deweloper oferuje mieszania dostępne "od zaraz". 

Nowe Skiereszewo to inwestycja realizowana w ostatnich latach przez Bud Dar Developer. Lokalizacja osiedla, położonego przy ul. Orzeszkowej to przede wszystkim dogodne położenie komunikacyjne - z dojazdem do centrum Gniezna, ale i możliwością szybkiego wyjazdu w kierunku Poznania. Co więcej - atrakcyjność tego terenu wzrosła po podjęciu decyzji przez władze miasta o zagospodarowaniu terenu zielonego przy pobliskim szpitalu, gdzie w najbliższych latach powstanie park otwarty dla mieszkańców - z Nowego Skiereszewa to raptem kilka kroków, gdzie będzie można cieszyć się widokiem zieleni oraz odpocząć w wolnym czasie z dziećmi.

Obecna sytuacja panująca w kraju i na świecie, która dla wielu zainteresowanych kupnem mieszkania wydaje się niepewna, powinna tym bardziej dać do myślenia. Ze względu na rosnącą inflację, należy liczyć się z podwyżkami cen na rynku nieruchomości. Wzrost cen m.in. energii elektrycznej bezpośrednio wpływa na zakup materiałów oraz koszty budowy. Zakup mieszkań gotowych do użytku eliminuje ryzyko i obawy związane z ewentualnym przerwaniem budowy lub opóźnieniem. Wielu analityków wprost mówi, że nieruchomości to obecnie jedna z najbezpieczniejszych lokat kapitału - trwała, pewna i mogąca mieć spore znaczenie w przyszłości.

Same budynki na Nowym Skiereszewie charakteryzują się wysokim standardem wykończenia. Aktualną ofertę mieszkań sprawdzić można na stronie www.noweskiereszewo.pl

Biuro sprzedaży dla osiedla Nowe Skiereszewo mieści się w budynku przy ul. Gdańskiej 112 (za Centrum Handlowym "Jagoda"). Informacje można uzyskać też pod numerem telefonu 503 403 403.

4 komentarzy

 • Link do komentarza mieszkanka sobota, 16 maja 2020 11:33 napisane przez mieszkanka

  do Mieszkaniec Gniezno - też rynek wtórny sprzedaży domów jednorodzinnych w Gnieźnie niemal stoi w miejscu . Ceny starych domów jak za nowe. W ogłoszeniach często okrąglasy typu że dom budowany dla siebie z najlepszych materiałów i nie wymaga nakładów a rzeczywistość szkoda gadać. Poza Gnieznem w województwie domy tańsze i lepsze.

 • Link do komentarza Kierowca sobota, 09 maja 2020 18:18 napisane przez Kierowca

  Gniezno miasto bardzo drogie. Daleko nie sięgając cena Pb95 Orlen ul. Brzezińska 3.99 złotówka do poznania stara 5 też ta sama stacja 3.88. Czyli Poznań tańszy

 • Link do komentarza Mieszkaniec Gniezno czwartek, 07 maja 2020 19:30 napisane przez Mieszkaniec Gniezno

  Ceny mieszkań w Gnieźnie zwariowały- liczę że obecny problem z dostępnością kredytów, oraz gorsza sytuacja ekonomiczna sprowadzi wszelkich deweloperów na ziemie, co wpłynie na realne ceny mieszkań dostępnego dla ogół społeczeństwa.

 • Link do komentarza itd itd wtorek, 05 maja 2020 10:27 napisane przez itd itd

  podobno że popyt na kredyty mieszkaniowe zanika...…………..

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane