Jesteś tutaj:Gospodarka Brylantowe Przedmieście zbliża się do półmetka
wtorek, 22 września 2020 14:11

Brylantowe Przedmieście zbliża się do półmetka

  Artykuł sponsorowany

Nowi nabywcy mogą się już wkrótce cieszyć nowymi mieszkaniami, a lokale w kolejnym budynku już w połowie zostały sprzedane - Brylantowe Przedmieście zbliża się do półmetku.

Zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych, powstających w rejonie ul. Tuwima, Lema i Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, to pierwsza tak duża inwestycja Apart Grupy Deweloperskiej Sp. z o.o. Sp. k. na terenie Gniezna. Do tej pory firma ta realizowała równie duże przedsięwzięcia we Wrześni, gdzie zdobyła uznanie, a oddane w budynkach mieszkania bardzo szybko znalazły swoich nabywców. Podobnie jest też w Gnieźnie, na powstającym w rejonie Skiereszewa osiedlu Brylantowe Przedmieście, gdzie zrealizowane zostaną trzy budynki wielorodzinne.

 

Do tej pory inwestor wykonał już pierwszy etap inwestycji, w którym sprzedane zostały wszystkie mieszkania - jeszcze w tym roku ich nabywcy otrzymają klucze do lokali. W obecnie wznoszonym drugim budynku ponad połowa lokali znalazła swoich nabywców. Dla zainteresowanych nabyciem własnego "M" dostępne są jeszcze mieszkania:

 • trzypokojowe o metrażu 54m2, 57m2, 71m2 (posiadające balkon lub taras w części parterowej)
 • dwupiętrowe z balkonem oraz tarasem o metrażu 124 m2

Ponadto w budynku dostępne są skrytki lokatorskie, a co istotne dla zmotoryzowanych - wciąż są dostępne miejsca postojowe w hali garażowej.

Co ważne - cała inwestycja jest realizowana zgodnie z prezentowanymi wizualizacjami. Dotyczy to nie tylko wyglądu wnętrz, ale także samej elewacji oraz otoczenia. Dlatego zgodnie z tym, co przedstawiano na samym początku przedsięwzięcia, przy pierwszym budynku trwają obecnie prace związane z montażem placu zabaw, a także zagospodarowaniem terenu. Powstają miejsca postojowe, sadzona jest roślinność oraz instalacja automatycznego podlewania. Być może już nie w tym roku, ale na pewno wiosną teren ten zazieleni się. Jest to o tyle istotne, że w wielu przypadkach na tego typu inwestycjach, projektanci nie przywiązują zbyt dużo uwagi do tego aspektu. Apart Grupa Deweloperska stara się jednak, by nowe osiedla były przyjazne dla ich przyszłych mieszkańców. Można o tym się przekonać wizytując osobiście miejsce budowy, gdzie znajduje się Biuro Sprzedaży Mieszkań przy ul. Lema w Gnieźnie.

 

Przypomnijmy iż Brylantowe Osiedle to przede wszystkim:

 • Nowoczesna biało-szara kolorystyka budynków z okładziną o strukturze drewna dębowego
 • Balustrady ze stali kwasoodpornej wypełnione szkłem mlecznym
 • Brokatowy tynk dekoracyjny na ścianach korytarzy i klatek schodowych
 • Podłoga na korytarzach i klatkach schodowych z kamienia naturalnego - granitu
 • Poręcze na klatkach schodowych malowane proszkowo
 • Kolorystyka klatek schodowych: biel-czerń, oświetlenie LED
 • Drzwi do mieszkań firmy Gerda
 • Mechaniczna wentylacja wywiewna
 • Tereny zielone zaprojektowane przez architektów krajobrazu
 • Automatyczne podlewanie terenów zielonych
 • Ogólnodostępne miejsca postojowe, w tym miejsca dla osób niepełnosprawnych
 • Plac zabaw: huśtawki, bujak sprężynowy, tor przeszkód oraz zjeżdżalnia
 • Ciekawe elementy małej architektury np. kłody drewna oraz nowoczesne elementy np. ławki, oświetlenie osiedla, stojaki rowerowe, kosze na śmieci

Osoby chcące zapoznać się z ofertą zachęcamy do odwiedzenia strony Brylantowe Przedmieście - Apart Grupa Deweloperska bądź zapraszamy na wizytę w Biurze Sprzedaży Mieszkań. Niebawem ruszy sprzedaż mieszkań III etapu.

3 komentarzy

 • Link do komentarza Ona42 środa, 23 września 2020 22:08 napisane przez Ona42

  To zupełnie inny developer

 • Link do komentarza Lusia środa, 23 września 2020 18:37 napisane przez Lusia

  Na Roosevelta inwestorem nie jest APART z Wrześni tylko gnieźnieński deweloper.

 • Link do komentarza Kiniu wtorek, 22 września 2020 19:20 napisane przez Kiniu

  Brylantowe osiedle na półmetku a co z inwestycja na ulicy Roosevelta tego samego dewelopera zapomniał o nim. W tej chwili to budowlany niewypał. Kiedy właściciel ma zamiar go dokończyć.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane