Jesteś tutaj:Gospodarka Brak zainteresowanego kupnem domu dziecka
środa, 31 marca 2021 09:47

Brak zainteresowanego kupnem domu dziecka

 
Brak zainteresowanego kupnem domu dziecka archiwum redakcji

Kilka dni temu odbył się przetarg na zbycie terenu zabudowanego, zlokalizowanego przy ul. Paczkowskiego, który został przeznaczony przez Powiat do sprzedaży.

Nieruchomość położona przy ul. Paczkowskiego o powierzchni pół hektara, zabudowanej obiektem parterowym o powierzchni 958 metrów kwadratowych, została wystawiona na sprzedaż w styczniu br. Chociaż obiekt jest jeszcze zamieszkały, ma zostać wykwaterowany a podopieczni trafią do nowej siedziby przy ul. Konopnickiej w Gnieźnie. 

Działka przy ul. Paczkowskiego 16 wyceniona została na kwotę 1 mln 761 tys. złotych, a jej położenie mogło zainteresować potencjalnych nabywców. Tym bardziej iż nie posiada ona planu zagospodarowania przestrzennego, a jedynie studium. Ostatecznie jednak do przetargu, który odbył się 18 marca, nie wystartował nikt chętny i zakończył się on wynikiem negatywnym. Nieruchomość planuje się wystawić do sprzedaży po raz kolejny.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane