czwartek, 23 lipca 2015 17:11

Utrudnienia na Wiadukcie Solidarności

 

Rozpoczęły się prace remontowe na przeprawie w kierunku os. Winiary. W planach jest także czasowe zamknięcie zjazdu w kierunku Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Prace budowlane związane są z koniecznością przebudowy dylatacji, tj. miejsca styku elementów konstrukcji wiaduktu. Jeszcze w czerwcu informowaliśmy, że Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaplanowała przedsięwzięcie, które w założeniu ma potrwać prawie trzy miesiące. Oznacza to też, że wkrótce zamknięty zostanie zjazd na Trasę Zjazdu Gnieźnieńskiego dla pojazdów, jadących wiaduktem od strony miasta w kierunku osiedla.

To nie koniec utrudnień na tym odcinku drogi. W nieodległym czasie rozpocząć ma się także remont nawierzchni wzdłuż ul. Gdańskiej, tj. na zjeździe z Wiaduktu Solidarności w stronę Trasy Zjazdu Gnieźnieńskiego. Tę inwestycję tym razem wykonywać będzie Miasto Gniezno.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane