wtorek, 31 maja 2016 18:55

Budowa hali widowiskowo-sportowej

 
Budowa hali widowiskowo-sportowej fot. Rafał Wichniewicz

Postępują prace przy budowie hali widowiskowo-sportowej przy ul. Paczkowskiego. Obecnie budowla zaczyna wznosić się ponad ziemię.

Przy okazji wmurowania aktu erekcyjnego dla nowo powstającego obiektu, które miało miejsce 31 maja, przyjrzeliśmy się także pracom budowlanym, prowadzonym na całym terenie. Obecnie konstrukcja hali po palowaniu i wylaniu fundamentów, zaczyna się powoli wznosić coraz wyżej - stawiane są pierwsze ściany przyszłych pomieszczeń, a także montowane są zbrojenia dla kolejnych elementów nośnych, na których będzie wspierać się cała konstrukcja obiektu. Obecnie postęp prac jest zgodny z harmonogramem i inwestycja ma zostać oddana do użytku do 2018 roku

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane