wtorek, 02 sierpnia 2016 11:00

Utrudnienia na os. Pustachowa

 
ul. Pustachowska ul. Pustachowska źródło: Google Street View

Jak informuje Urząd Miejski, w ciągu najbliższych dni rozpocznie się budowa drogi asfaltowej na ul. Pustachowskiej do granic miasta.

Zgodnie z informacją, przekazaną na portalu pod koniec maja br., wkrótce rozpocznie się inwestycja polegająca na budowie nawierzchni asfaltowej na 800-metrowym odcinku obecnie gruntowej ul. Pustachowskiej (od ul. Leszczynowej do granic miasta) - zobacz także: Do Gębarzewa po asfalcie.

W związku z tym Urząd Miejski informuje, że w dniach od 8 do 13 sierpnia br. inwestycja realizowana wspólnie z Gminą Czerniejewo wejdzie w fazę realizacji. Przez ten czas ul. Pustachowska na remontowanym odcinku będzie wyłączona z ruchu kołowego - zalecamy objazd przez Cielimowo. Magistrat przeprasza za utrudnienia i prosi o wyrozumiałość.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane