Jesteś tutaj:Gospodarka Przerwa w dostawie ciepłej wody z PEC
czwartek, 11 sierpnia 2016 12:38

Przerwa w dostawie ciepłej wody z PEC

 

Spółka Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie informuje o planowanej przerwie w dostawie ciepłej wody do wszystkich obiektów na terenie miasta.

W związku z koniecznością uruchomienia nowej przepompowni dla sieci ciepłowniczej, która została wybudowana w centrum miasta, PEC informuje iż w dniach od 17 do 19 sierpnia (środa - piątek) nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej do wszystkich obiektów zasilanych przez to przedsiębiorstwo. Jednocześnie spółka przeprasza za utrudnienia, jakie pojawią się z tego powodu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane