Jesteś tutaj:Gospodarka Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich został zlikwidowany
piątek, 19 sierpnia 2016 10:14

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich został zlikwidowany

 
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich został zlikwidowany archiwum redakcji

Decyzją Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dniem 19 sierpnia 2016 roku Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gnieźnie kończy swoją prace po 8 latach działalności.

Na nic zdały się apele kierowane od samorządowców i parlamentarzystów, a także próby podjęcia negocjacji finansowych z Zarządem Województwa Wielkopolskiego - LPIFE w Gnieźnie został ostatecznie zlikwidowany, a gnieźnianie i mieszkańcy powiatu w przypadku chęci bezpłatnego otrzymania informacji nt. środków zewnętrznych na założenie lub rozwój działalności, muszą udawać się do Poznania.

Od dnia 22 sierpnia 2016 roku po informacje z zakresu dostępnych środków unijnych można się zwrócić do Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Poznaniu działającego przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego - al. Niepodległości 34. Informacje na temat planowanych konkursów oraz dostępnych środków można również śledzić na http://wrpo.wielkopolskie.pl.

Tradycja PIFE w Gnieźnie sięga początku 2008 roku. Klientami punktu byli przedsiębiorcy, działacze społeczni, przedstawiciele urzędów oraz mieszkańcy powiatów gnieźnieńskiego, wrzesińskiego, słupeckiego i wągrowieckiego zainteresowani pozyskaniem wszelkich informacji dotyczących unijnego wsparcia.

W związku z zakończeniem działalności LPIFE jego pracownicy pragną serdecznie podziękować klientom oraz instytucjom za dotychczasową współpracę, znakomite relacje biznesowe, a przede wszystkim za okazaną życzliwość i przyjazną atmosferę w kontaktach zawodowych: W pamięci zostaną nam zarówno spotkania indywidualne w siedzibie LPIFE, jak i w punktach mobilnych w Wągrowcu, Wrześni i Słupcy. Cieszymy się, że z tak dużą otwartością dzieliliście się Państwo swoimi pomysłami i tak licznie uczestniczyliście w organizowanych przez nas spotkaniach i szkoleniach. Jednocześnie życzymy Państwu sukcesów zawodowych, innowacyjnych pomysłów i realizacji nawet najbardziej niekonwencjonalnych projektów - przekazał zespół LPIFE Gniezno

4 komentarzy

 • Link do komentarza elemeledudki piątek, 19 sierpnia 2016 12:24 napisane przez elemeledudki

  Powiem tak SUPER bo ostatnio coś często przytacza się w mediach iż pieniądze z UE potrafimy brać ale nic od siebie dawać ;-)

  Dziękuję za takie fundusze które pózniej są wyrzygiwane w mediach przez biurokratów KE !!!

 • Link do komentarza Dave piątek, 19 sierpnia 2016 10:50 napisane przez Dave

  Właśnie staram się o uzyskanie dofinansowania. Byłem na bieżąco z punktem, a wczoraj zostałem poinformowany o tym, że ich zamykają. To jest chore. Nawet taka Słupca czy Września mają swoje punkty, a gnieźnianie jak zwykle muszą latać po innych miastach.

 • Link do komentarza o piątek, 19 sierpnia 2016 10:37 napisane przez o

  jakieś fatum ciąży nad tym miastem

 • Link do komentarza EagleEye piątek, 19 sierpnia 2016 10:31 napisane przez EagleEye

  No i bardzo dobrze ;-) Petentów tam tylu mieli ze podejrzewam iz masakra nie nadążali z informowaniem. Było i mineło ;-)

  Chciał bym poznać wyniki tego PIFE na jaka kwotę udało im się uzyskać pomoc z tych funduszy europejskich

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane