piątek, 09 września 2016 10:13

Większa świetlica dla Wierzbiczan

 
Większa świetlica dla Wierzbiczan źródło: dokumentacja projektowa

Podgnieźnieńska wieś doczeka się przebudowy swojej sali, która ma zostać powiększona o połowę swojej dotychczasowej pojemności.

Gmina Gniezno ogłosiła przetarg na rozbudowę i przebudowę budynku świetlicy wiejskiej w Wierzbiczanach. Zgodnie z założeniami, ma ona zostać powiększona w części przeznaczonej na spotkania i docelowo ma być pojemniejsza o około połowę dotychczasowej powierzchni.

Nowa część obiektu ma powstać od podstaw - powstaną fundamenty pod nowy fragment budynku, konieczne będzie wyburzenie części istniejących ścian, a także zaplanowano prace wewnątrz pozostałych pomieszczeń obiektu oraz przy jego estetyce zewnętrznej, gdzie otrzyma nową elewację oraz stolarkę okienną. Całość ma zostać wykonana do 31 maja 2017 roku.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane