Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

Policjanci z Gniezna nadal poszukują 53-letniego Dariusza Hopcię, który wyszedł z domu tydzień temu i do tej pory nie skontaktował się z rodziną. Pojawiły się nowe okoliczności zaginięcia

piątek, 04 grudnia 2020 16:09

Poszukiwany sprawca napadu na kobietę

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące rozboju, do którego doszło w Parku Miejskim im. gen. Władysława Andersa.

piątek, 04 grudnia 2020 15:41

KFC w Gnieźnie już otwarte!

W piątkowe popołudnie otwarta została pierwsza w Gnieźnie restauracja fast food marki KFC. Jest to trzecia w powiecie po dwóch poprzednich, które pojawiły się kilka tygodni temu na S5.

Starostwo Powiatowe otrzymało informację o przyznaniu środków zewnętrznych które będą przenaczone na projekt środowiskowy, który także służyć będzie edukacji.

Starosta Piotr Gruszczyński odniósł się do kwestii, która jego zdaniem pokazuje, jakie nadużycia miały miejsce w poprzedniej kadencji. Chodzi o osobę byłej sekretarz Powiatu Gnieźnieńskiego. 

piątek, 04 grudnia 2020 10:17

53 nowe przypadki zakażeń i 4 zgony

W piątkowe przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.

piątek, 04 grudnia 2020 10:20

Potrącenie 11-letniego dziecka

Z obrażeniami ciała trafił do szpitala 11-letni chłopiec, który został potrącony przez samochód w Szczytnikach Czerniejewskich.

piątek, 04 grudnia 2020 09:43

Starostwo sprzedaje wysłużone auto

Starostwo Powiatowe ogłosiło przetarg na zbycie samochodu, który przez kilkanaście lat służył kilku starostom oraz urzędnikom tej jednostki.

piątek, 04 grudnia 2020 08:34

Poznaliśmy oferty na remont ul. Wolności

Sześć firm lub konsorcjów zdecydowało się wystartować w przetargu na przebudowę ul. Wolności, która ma się rozpocząć wiosną przyszłego roku.

Nadejście zimowej aury, mimo zapowiedzi pogodowych docierających od środowego południa, zaskoczyło przede wszystkim kierowców. W kilkadziesiąt minut drogi na terenie powiatu pokryły się białym puchem.

Strona 1 z 574

Ostatnio dodane