Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

środa, 24 kwietnia 2019 00:00

ś.p. Stanisław Michałowski

  

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21 kwietnia 2019 roku zasnął w Bogu opatrzony Sakramentami świętymi Stanisław Michałowski...

wtorek, 23 kwietnia 2019 21:32

Chmury piasku w okolicach Gniezna

Do naszej redakcji trafiły zdjęcia, przedstawiające chmury piaskowe wzbijające się nad regionem. Z problemem tym dziś borykano się w sporej części kraju.

wtorek, 23 kwietnia 2019 18:10

Ostatnie warsztaty Podróży z Maluchem

Czwarte spotkanie w Starym Ratuszu zamyka cykl różnorodnych wydarzeń związanych z hasłem "Podróże", jakie organizatorzy zaproponowali mieszkańcom Gniezna w tym miesiącu.

wtorek, 23 kwietnia 2019 15:03

Wyróżnienia i medale dla zasłużonych

W dniu święta patrona miasta św. Wojciecha odbyła się uroczysta sesja Rady Miasta, podczas której dokonano wręczenia wyróżnień zasłużonym osobom. 

Mimo intensywnych działań prowadzonych przez policjantów drogówki w okresie świątecznym, nie udało się uniknąć zdarzeń, w których zginęły w sumie trzy osoby.

Porozumienie między Gminą Powidz a Caritas AG pozwoli na zmianę oblicza głównego placu w tej miejscowości. Wszystko dzięki dofinansowaniu, uzyskanemu w ramach WRPO.

Kwotą prawie 11 mln złotych wsparty został projekt remontu Miejskiego Ośrodka Kultury oraz przebudowy ul. Rzeźnickiej. Dzisiaj dokonano podpisania umowy na dofinansowanie.

wtorek, 23 kwietnia 2019 10:21

Utrudnienia w ruchu w odpustowy weekend

W związku z obchodami św. Wojciecha, kilka ulic w centrum zostanie zamkniętych na dwa dni. Objazdy będą także dla autobusów MPK.

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja rekreacyjnej imprezy sportowej, nakierowanej zarówno do młodych, jak i starszych mieszkańców Gniezna.

poniedziałek, 22 kwietnia 2019 11:49

Morsy zakończyły sezon Lanym Poniedziałkiem

Spora grupa miłośników mroźnej kąpieli pojawiła się w poniedziałkowe przedpołudnie na plaży Jeziora Winiary, by wspólnie i mokro zakończyć sezon morsowania.

Strona 1 z 450

Ostatnio dodane