Rafał Wichniewicz

Rafał Wichniewicz

niedziela, 20 maja 2018 20:36

Zderzenie w Darmoszewie

Do zderzenia dwóch samochodów doszło w niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej i powiatowej między Kiszkowem a Pawłowem Skockim.

niedziela, 20 maja 2018 15:22

Rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz

W sobotę 26 maja wyruszy z Gniezna kolejna edycja tytułowego rajdu - zapisy trwają do 21 maja, a liczba miejsc jest ograniczona!

niedziela, 20 maja 2018 13:21

Śladami nocnej zmiany w parowozowni

Które części gnieźnieńskiego kompleksu kolejowego pracowały bez przerwy, kiedy kolejarze mieli czas na "fajrant" oraz gdzie niekiedy skupiało się życie towarzyskie maszynistów? O tym można było posłuchać w trakcie nocnego zwiedzania parowozowni.

niedziela, 20 maja 2018 10:14

Nocna Zadyszka po raz kolejny

W sobotni wieczór odbyło się kolejne spotkanie sportowe, połączone z projekcją filmu. Jednocześnie na starcie zawodów pojawiła się ponad setka biegaczy.

PWiK informuje iż poniedziałek 21 maja na os. Piekary, Skiereszewo, Kleryka i Dziekanka nastąpi spadek ciśnienia wody lub jej brak dostępu.

sobota, 19 maja 2018 20:21

Pożar na terenie byłych koszar

W sobotni wieczór nad byłą jednostką wojskową przy ul. Wrzesińskiej, zaczęły się unosić kłęby gęstego dymu. Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej.

Goście odwiedzający Muzeum Początków Państwa Polskiego w ramach tegorocznej Nocy Muzeów, mogli liczyć na różne atrakcje, przygotowane na tę okazję. Przy okazji zaprezentowano odnowione wnętrza placówki.

W sobotnie popołudnie biało-niebiescy podejmowali na własnym boisku wągrowiecką Nielbę, której przyjazd zapowiadany był przede wszystkim jako gra o cenne dla gości punkty. Tych jednak dla nich zabrakło.

Najróżniejsze dania z równie rozmaitych kuchni można zasmakować na II Festiwalu Smaków Food Trucków, które w ten weekend zadomowiły się na Rynku.

Na tradycyjną majówkę na os. Kazimierza Wielkiego zaprosiła wszystkich mieszkańców Winiar Szkoła Podstawowa nr 12.

Strona 1 z 778

Ostatnio dodane

GPS