Jesteś tutaj:Kultura „Przynieś - zobacz - wymień”
czwartek, 02 marca 2017 12:14

„Przynieś - zobacz - wymień”

 
„Przynieś - zobacz - wymień” fot. Magdalena Wardęcka

Biblioteka Pedagogiczna w Gnieźnie organizuje dla wszystkich miłośników literatury interesującą akcję czytelniczą.

„Przynieś - zobacz - wymień” to akcja, na która biblioteka zaprasza wszystkich mieszkańców, a która będzie polegała na wymianie książek. - Każdy z nas w swoich zbiorach ma książki, które przeczytał raz albo kupił pod wpływem jakiegoś impulsu. Często przeczytał je i się rozczarował co do treści, a taka książka zalega na pólkach. Organizujemy akcję, by takie książki można wymienić – mówiła kierownik Biblioteki Pedagogicznej, Elżbieta Sobecka.

Zapraszamy w sobotę 11 marca od godziny 10:00 do 13:00 do Biblioteki Pedagogicznej do udziału w akcji wymiany książek. - Książki powinny być względnie nowe. Mieszkańcy miasta będą mogli wymienić się na interesujące książki albo poszukiwane przez nich tytuły – dodała.  

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane