Jesteś tutaj:Kultura Pomalowali tysiąc jaj
czwartek, 13 kwietnia 2017 16:50

Pomalowali tysiąc jaj

 
Pomalowali tysiąc jaj fot. Magdalena Wardęcka

Wielka Gala Malowania Jaja to wielkoczwartkowa tradycja Miejskiego Ośrodka Kultury, która po raz kolejny cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Gala z założenia ma być miejscem pokoleniowym, w którym wspólnie spotykają się całe rodziny, by wspólnie malować tradycyjne pisanki. Po raz kolejny Miejskiemu Ośrodkowi Kultury udało się osiągnąć cel, gdyż na gali malowania jaja jak zwykle pojawiło się wielu zainteresowanych – zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy wspólnie malowali jajka i tworzyli wielkanocne ozdoby.

Niestety  z powodu złej pogody, gala kolejny rok z rzędu musiała odbyć się w budynku MOK-u. Nie popsuło to jednak świątecznej atmosfery. Podczas wydarzenia odbył się także konkurs na najlepsze przebranie pod nazwą „Kury, kurczaki, koguty”, w którym nagrodą był kosz świątecznych przysmaków.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane