środa, 10 maja 2017 07:20

Rodzinne Pstrykanie Byle Czym

 
Rodzinne Pstrykanie Byle Czym źródło: Twórczy Squad

Twórczy Squad w najbliższa sobotę 13 maja zaprasza na rodzinne pstrykanie, czyli warsztaty z fotografii otworkowej.

Po raz kolejny Twórczy Squad działający w Centrum Kultury Scena to Dziwna zaprasza na interesujące warsztaty. Do udziału zachęca całe rodziny.

Jak mówią organizatorzy - Tym razem będziemy fotografować czym popadnie: kartonikiem po butach, kubkiem termicznym, pojemnikiem po kawie. A potem to wszystko wywołamy w prawdziwej ciemni fotograficznej. Jak się okazuje aparat otworkowy można zrobić ze wszystkiego. Jak? Tego będzie można się dowiedzieć na warsztatach. - Zbudujemy także własne aparaty otworkowe, a nawet będzie można obejrzeć świat przez prawdziwą camera obscure – dodaje Twórczy Squad.

Zajęcia poprowadzi artysta fotografik (ZPAF) Krzysztof Ślachciak. Liczba miejsc ograniczona, koszt uczestnictwa od osoby to 15 zł. Zapraszamy w sobotę 13 maja o godzinie 14:30 do eSTeDe.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane