Jesteś tutaj:Kultura Gra miejska śladami prymasów
środa, 10 maja 2017 16:49

Gra miejska śladami prymasów

 
Gra miejska śladami prymasów fot. Magdalena Wardęcka

Biblioteka Pedagogiczna w Gnieźnie wraz ze współorganizatorami zaprasza młodzież do udziału w grze miejskiej związaną z prymasami.

Biblioteka Pedagogiczna wraz z Miejskim Ośrodkiem Kultury, Organizacją Turystyczną Szlak Piastowski, parafią archikatedralną i Biblioteką Publiczną Miasta Gniezna zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych do udziału w grze miejskiej. - Gra związana będzie z obchodami 600-lecia prymasostwa w Polsce. Będzie ona trochę nietypowa, ponieważ nie wymagamy od nikogo wiedzy, a uczestnicy dopiero podczas jej trwania, będą mogli poznać sylwetki siedmiu prymasów - mówiła Elżbieta Sobecka, kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Gnieźnie

Gra startuje 24 maja o godzinie 9:00 z Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna z fili przy ulicy Staszica. Młodzież otrzyma specjalne formularze i będzie musiała przejść grę miejska śladami prymasów w Gnieźnie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane