piątek, 19 maja 2017 09:23

Nocne zwiedzanie klasztoru i ratusza

 

W najbliższą sobotę, w ramach Nocy Muzeów zapraszamy na poznanie historii dwóch budynków, ważnych dla historii naszego miasta.

Już 20 maja 2017 roku Urząd Miejski wraz z Organizacją Turystyczną „Szlak Piastowski” zaprasza na Nocne Zwiedzanie Gniezna w ramach ogólnopolskiej Nocy Muzeów. Mieszkańcom oraz turystom udostępnione zostaną obiekty, do których na co dzień nie ma pełnego dostępu: spacer z przewodnikiem rozpocznie się w sobotni wieczór, o godzinie 20.00, i obejmie zwiedzanie Klasztoru oo. Franciszkanów, a następnie Starego Ratusza. Start przy kościele oo. Franciszkanów. Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS