Jesteś tutaj:Kultura Spektakl „Raban z babami”
sobota, 27 maja 2017 09:08

Spektakl „Raban z babami”

 
Spektakl „Raban z babami” fot. nadesłane

Zarząd i zespół „Teatru Ponad Czasem” Gnieźnieńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Centrum Kultury „Scena to dziwna” zapraszają na premierę przedstawienia „Raban z babami” na podstawie sztuki Aleksandra Fredry „Gwałtu co się dzieje”.

Jest to już szósta premiera, każda wcześniejsza cieszyła się wielkim uznaniem gnieźnieńskiej publiczności. „Teatr Ponad Czasem” wystąpił także podczas „Artystycznych Spotkań UTW z Wielkopolski” w Międzychodzie, na warszawskich Juwenaliach UTW oraz na „Ogólnopolskim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów – Teraz My”.  

Realizacja projektu „Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu" - ze środków  Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w konkursie realizowanym w ramach   programu „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Północnej Wielkopolsce”

Spektakl dla osób pełnoletnich. Zapraszamy 30 maja o godzinie 17:00 do eSTeDe. Wstęp wolny!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane