Jesteś tutaj:Kultura Tłumy małych gnieźnian na Dniu Dziecka w eSTeDe
sobota, 03 czerwca 2017 17:19

Tłumy małych gnieźnian na Dniu Dziecka w eSTeDe

 
Tłumy małych gnieźnian na Dniu Dziecka w eSTeDe fot. Rafał Wichniewicz

Spore grono zainteresowanych programem tego wyjątkowego święta przybyło do Centrum Kultury, by podziwiać przygody jednego z najpopularniejszych dawniej bajkowych bohaterów.

Czy Koziołek Matołek dotrze w końcu do Pacanowa? - to pytanie bardzo długo siedziało w głowie współczesnych dorosłych w czasach, kiedy sami byli dziećmi. W sobotę w eSTeDe wraz ze swoimi pociechami mogli ponownie przypomnieć sobie postać odważnego Koziołka, który przemierzając cały świat, napotykał różne przygody i poznawał różne osoby. Ten najważniejszy punkt sobotniego programu zapewnili twórcy z Teatru Lalki i Aktora z Wałbrzycha, którzy bardzo dynamiczną grą, nagłymi zwrotami akcji i barwnymi elementami choreografii, wzbudzali duże zainteresowanie najmłodszej publiczności. Najlepszą oceną niech będzie aktywne uczestnictwo dzieci oraz gromki śmiech, który towarzyszył całemu spektaklowi.

Poza nim na uczestników Dnia Dziecka czekały atrakcje przygotowane na obszernym zieleńcu przy eSTeDe - była okazja by spróbować swoich sił w twórczości rzemieślniczej i fotograficznej, do której zaprosili instruktorzy z Twórczego Squadu. Poza tym były też warsztaty wykonywania czekolady i lizaków, do których rzecz jasna, ustawiały się bardzo długie kolejki zainteresowanych. Tym samym najmłodsi goście Centrum Kultury, wraz z rodzicami, tego popołudnia mieli zapewnionych sporo wrażeń.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane