Jesteś tutaj:Kultura Oprowadzanie "Śladami Prymasów Polski"
sobota, 17 czerwca 2017 12:34

Oprowadzanie "Śladami Prymasów Polski"

 
Oprowadzanie "Śladami Prymasów Polski" fot. nadesłane

Organizacja Turystyczna "Szlak Piastowski" dla mieszkańców Gniezna i odwiedzających nas turystów z okazji 600 - lecia prymasostwa przygotowała cykl bezpłatnych oprowadzeń "Śladami Prymasów Polski".

Zapraszamy na drugą w tym cyklu wycieczkę, która odbędzie się w niedzielę 18 czerwca. Spotkanie z przewodnikiem o godzinie 13:00 przy Pomniku Bolesława Chrobrego przed Katedrą Gnieźnieńską. Przewodnik Organizacji Turystycznej "Szlak Piastowski" Pan Rafał Jurke oprowadzi wszystkich chętnych, którzy w najbliższe niedzielne popołudnie zechcą skorzystać z naszej oferty i pogłębić swoją wiedzę na temat katedry gnieźnieńskiej i prymasostwa w Gnieźnie. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy! (oprowadzanie jest bezpłatne).

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich.

Ostatnio dodane

GPS