Jesteś tutaj:Kultura Blue Cafe podczas Zlotu Cabrio
niedziela, 06 sierpnia 2017 11:58

Blue Cafe podczas Zlotu Cabrio

 
Blue Cafe podczas Zlotu Cabrio fot. Magdalena Wardęcka

W ramach drugiego Międzynarodowego Zlotu Cabrio Poland 2017 i Królewskiego Festiwalu Artystycznego, wystąpiła grupa Blue Cafe.  

Przed nami jeszcze cztery weekendy Królewskiego Festiwalu Artystycznego, których zwieńczeniem będzie występ grupy Hey. Podczas pierwszego weekendu sierpnia, w którym w Gnieźnie odbywał się Zlot Cabrio, muzyczną gwiazdą był zespół Blue Cafe.
Można było usłyszeć przede wszystkim utwory z płyt Dada, Ovosho, Four Seasons i Freshair. Z tej ostatniej pochodzą takie kompozycje  jak „Koty”, „Zapamiętaj”, czy „To Ty”, które można było usłyszeć podczas tego energicznego koncertu.

Niedziela 6 sierpnia jest ostatnim dniem Cabrio Poland, podczas którego do Gniezna zjedzie setki cabrio, które wspólnie będą bić rekord w jednoczesnym otwieraniu dachów od kabrioletów.

10 komentarzy

 • Link do komentarza dzika kaczka środa, 09 sierpnia 2017 01:41 napisane przez dzika kaczka

  Bieleninik konferansjer{czyt. komiwojażer} + panienka z twarzą iście patologiczną:) i proszę społeczeństwo szczęśliwe.zadowolone , z rączkami na piersiach założone..:)

 • Link do komentarza urzędas poniedziałek, 07 sierpnia 2017 09:44 napisane przez urzędas

  Fuzzy - trafiłeś, jak kulą w płot. Zresztą nie pierwszy raz. Jestem urzędas miastowy. Mam jednak oczy szeroko otwarte no i wiedzę, której ty nie posiadasz niestety.

 • Link do komentarza Hans poniedziałek, 07 sierpnia 2017 08:11 napisane przez Hans

  Zlot i koncert organizowali fundacja Cabrio z miastem, przecież była konferencja prasowa
  Kolejna fajna impreza, tak trzymac

 • Link do komentarza fuzzy niedziela, 06 sierpnia 2017 22:48 napisane przez fuzzy

  @ Koryfeusz zgadzam się z Tobą że gminy mają większe możliwości finansowe ale mi o pomysły i inwencję chodzi, których w powiecie brakuje. Tam jest tylko polityka
  @ urzędas nie dziw, że powiat tak cieńko przędzie jak ma takich urzędników jak ty. Powiat to wg ciebie poważna instytucja wykonująca zadania zlecone przez państwo. Ha ha ha ha ha. Zawsze myślałem že to jednostka samorządu terytorialnego wykonująca zadania własne określone ustawą o samorządzie powiatowym, również w zakresie kultury. Ale tam widać polityka tylko i kadry groteskowe.

 • Link do komentarza Koryfeusz niedziela, 06 sierpnia 2017 21:05 napisane przez Koryfeusz

  fuzzy, poczytaj ustawę o samorządzie powiatowym, a potem o gminnym to się dowiesz, kto ma większe możliwości finansowe. Gminy mają trochę lepiej jeśli chodzi o budżet.

 • Link do komentarza urzędas niedziela, 06 sierpnia 2017 20:50 napisane przez urzędas

  fuzzy - powiat jest od innych spraw, to nie biuro imprezowe, to poważna instytucja wykonująca zadania zlecone przez państwo. starostwo ro nie konkurent magistratu! Ale pisać głupoty, jak widać każdy może.

 • Link do komentarza powiat niedziela, 06 sierpnia 2017 19:46 napisane przez powiat

  zacznijmy od tego, że to nie miasto organizuje ten zlot :P

 • Link do komentarza fuzzy niedziela, 06 sierpnia 2017 19:10 napisane przez fuzzy

  Kiedy powiat i jego promocja zaczną organizować takie imprezy? Czyż nie zarabiają podobnie?

 • Link do komentarza gracz niedziela, 06 sierpnia 2017 17:08 napisane przez gracz

  kolejna fotka do kampanii wyborczej...

 • Link do komentarza EagleEye niedziela, 06 sierpnia 2017 12:28 napisane przez EagleEye

  Wreszcie jakiś konkretny koncert i zespół. Podobało się i gratuluje organizatorom ,choć duźo nie brakowało aby koncert był storpedowany przez pogodę. Mogło by być teź wiecej publiczności bo nie byl to jakis niszowy wykonawca. Miejsce tez moim zdaniem idealne na organizowanie takich koncertów choćby z racji na akustyke obiektu.Jeszcze raz gratuluję

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane