Jesteś tutaj:Kultura Sasha Boole zagra w Gnieźnie
wtorek, 08 sierpnia 2017 11:36

Sasha Boole zagra w Gnieźnie

 
Sasha Boole zagra w Gnieźnie fot. nadesłane

Sasha Boole odwiedził już Gniezno podczas ubiegłorocznych edycji Festiwalu Grajków Ulicznych. Niebawem ponownie wystąpi w Pierwszej Stolicy.

To jeden z najważniejszych i najbardziej aktywnych przedstawicieli ukraińskiej sceny alternatywnej. Gra country i folk zmieszane z whisky, ciekawymi, budzącymi emocje opowieściami oraz ciągłą podróżą. Ma w planach ponad 40 koncertów w Polsce!

Lubisz Boba Dylana, Johnny’ego Casha, King Dude’a albo Neila Younga? Prawdopodobnie polubisz też Sashę. Artysta gra na kilku instrumentach.
W ciągu trzech ostatnich lat ten trubadur zagrał w Polsce ponad 130 razy! Dostał też pierwsze zaproszenia na festiwale oraz występy w innych krajach. Grał w Czechach, Holandii, Belgii, Szwajcarii i Niemczech oraz na Słowacji i Islandii, gdzie słuchacze przyjęli go bardzo entuzjastycznie.

W kwietniu 2017 roku Sasha dokonał niebywałej rzeczy – zagrał 24 koncerty w 24 miejscach w 24 godziny! Akcję przeprowadzono w Łodzi. Koncerty odbyły się w klubach, ale też na dworcach, w domach dziecka, szpitalach, przedszkolach i rozgłośniach radiowych.

W 2017 roku wydany będzie trzeci album artysty „Golden Tooth” (Borówka Music). Tymczasem pora na kolejną trasę Sashy, która obejmie ponad 40 występów. Wokalista wystąpi m.in. w Gnieźnie, Kłecku i Środzie Wielkopolskiej.

18.08 - Środa Wielkopolska - Pub Kropka (ul. 17 września 2/2) – 20:00
19.08 - Gniezno - Festiwal Grajków Ulicznych – TBA
20.08 - Kłecko – Amfiteatr w Parku Miejskim – 16:00

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane