Jesteś tutaj:Kultura W smerfnej wiosce
czwartek, 10 sierpnia 2017 18:21

W smerfnej wiosce

 
W smerfnej wiosce fot. Magdalena Wardęcka

Pozostało jeszcze kilka spotkań letnich warsztatów organizowanych przez Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna.

„Powróćmy jak za dawnych lat w zaczarowany bajek świat” to ponad dwumiesięczny cykl spotkań organizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna, dla najmłodszych dzieci. Wakacyjne warsztaty to połączenie zabawy, edukacji i oczywiście literatury.

Tegoroczny cykl spotkań dotyczy bajek z dawnych lat, takich jak „Reksio”, „Bolek i Lolek”, „Muminki”, „Pszczółka Maja”, czy właśnie „Smerfy”. Mogłoby się zdawać, że kilkuletnim dzieciom postaci z tych bajek będą nieznane. Warsztaty w bibliotece pokazują jednak zupełnie co innego. Podczas zajęć w czwartek 10 sierpnia, dzieci rozmawiały o „Smerfach” i świetnie znały imiona, upodobanie i historię tych niebieskich stworków.  

W ramach wakacyjnych zajęć zostały jeszcze trzy spotkania. Zapraszamy.

 • 17 sierpnia  
  Zajęcia językowe prowadzone przez lektora
  Szkoły językowej FREEDOM SCHOOL
   
 • 22  sierpnia – Wilk i zając  
  Mieszkamy w lesie – papieroplastyk
  Maska wilka
  Zagadki o zwierzętach
   
 • 24  sierpnia  - Bajki kolorowe, najpiękniejsze w świecie...
  Zakończenie zajęć  
  Ulubione książki  – czytanie
  Zabawy w baśniowej  krainie
  W bajkowym świecie nas znajdziecie - test

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane