Jesteś tutaj:Kultura W Gnieźnie odbędzie się casting do seriali
czwartek, 10 sierpnia 2017 16:07

W Gnieźnie odbędzie się casting do seriali

 
W Gnieźnie odbędzie się casting do seriali źródło: TAKO MEDIA

W przyszłym tygodniu w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się casting dla wszystkich tych osób, które chcą zacząć swoją przygodę w serialach telewizyjnych.

Każdy, kto chce spróbować swoich sił na planie filmowym, zobaczyć powstawanie seriali od kulis, przeżyć ciekawą przygodę, a przy okazji zarobić dodatkowe pieniądze, może się udać na bezpłatny casting organizowany przez firmę TAKO MEDIA. Jest ona producentem seriali telewizyjnych, takich jak "Na ratunek 112", "Pamiętniki z wakacji", "Dlaczego Ja?” czy "Detektywi w akcji".

Casting odbędzie się w środę 16 sierpnia w godzinach od 13:00 do 19:00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Łubieńskiego 11. Do udziału zaproszeni są amatorzy w każdym wieku, bez względu na aparycję i płeć. Nie jest także wymagane doświadczenie filmowe.

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.

 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Nopisdu piątek, 11 sierpnia 2017 07:34 napisane przez Nopisdu

    I same lotne tytuły. Sztuka klasy niskiej a nawet jeszcze poniżej niskiej.

  • Link do komentarza bom_bardier czwartek, 10 sierpnia 2017 18:43 napisane przez bom_bardier

    Proponuję jednego radnego, talentu brak ale chłopak wszędzie się garnie!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane