Jesteś tutaj:Kultura Nowe warsztaty „Zagraj w Wielkopolskę”
piątek, 25 sierpnia 2017 08:19

Nowe warsztaty „Zagraj w Wielkopolskę”

 
Nowe warsztaty „Zagraj w Wielkopolskę” fot. nadesłane

Projekt „Zagraj w Wielkopolskę” to autorski cykl warsztatów przygotowany przez nową, na rynku gnieźnieńskim, Fundację Przestrzeń.

Spotkania mają na celu rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat ich Małej Ojczyzny, jaką jest region Wielkopolski. Warsztaty adresowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat.

Uczestnicy przypisani zostaną do poszczególnych grup - I grupa 7-9 lat; II grupa 10-12 lat; III grupa 13-15 lat.
W ramach konkretnych działań dzieci oraz młodzież zapoznają się ze zwyczajami, tańcami, śpiewem, folklorem, zabytkami, potrawami, zabawami kojarzonymi z regionem Wielkopolskim.

Projekt odpowiada na podstawową potrzebę upowszechniania wiedzy na temat Wielkopolski poprzez edukację kulturalną dzieci i młodzieży. W swojej unikatowej formie „Zagraj w Wielkopolskę” jest cyklem atrakcyjnych i nietuzinkowych warsztatów, co zdarza się rzadko, zwłaszcza gdy chodzi o edukację związaną z historią i tradycją. W ciekawy sposób zaproponowana wiedza trafi do odbiorców z niezwykłą łatwością.

Zajęcia odbywać się będą w budynku Szkoły Podstawowej nr 10 – os. Orła Białego 18, przez 11 tygodni w każdy wtorek rozpoczynając od 12 września.
I grupa 7-9 lat lat (godz: 15:30-17:00)
II grupa 10-12 lat (godz. 17:00-18:30)
III grupa 13-15 lat (godz. 18:30-20:00)

Jednorazowa opłata - "wpisowe" 10 zł.

zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 501 352 152

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane