Jesteś tutaj:Kultura Baletowym krokiem w nowy rok szkolny
wtorek, 05 września 2017 11:57

Baletowym krokiem w nowy rok szkolny

 
Baletowym krokiem w nowy rok szkolny fot. nadesłane

Właśnie ruszył nabór na zajęcia taneczne do nowootwartej Szkoły Tańca i Baletu Le Pas. Jest to pierwsza szkoła o profilu baletowym w Gnieźnie. Zapraszamy dzieci w wieku 3-4, 5-7, 8-12 lat.

Le Pas. Co oznacza i co oferuje?
Szkoła Tańca i Baletu Le Pas powstała z myślą o wszystkich tych, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę z tańcem oraz dla tych, którzy już się w tańcu zakochali. Szkoła ma profil przede wszystkim baletowy, jednak oferuje także zajęcia z akrobatyki i jazzu. Naukę można rozpocząć już w wieku trzech lat, a mało liczne grupy gwarantują niemalże indywidualne podejście do każdego dziecka. Uczniowie podczas nauki poznają nie tylko wybraną technikę, ale także przygotują się do występu na profesjonalnej scenie.

Gdzie odbywają się zajęcia i kto je prowadzi?
Zajęcia odbywają się w różnych lokalizacjach w ścisłym centrum Gniezna, głównie w godzinach popołudniowych i prowadzone są przez panią Klaudię Strzelczyk, absolwentkę Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Poznaniu i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, na kierunku pedagogika baletowa. Pani Klaudia Strzelczyk od wielu lat związana jest ze środowiskiem baletowym jako nauczyciel tańca oraz tancerka m.in. Teatru Wielkiego w Łodzi i Teatru Wielkiego im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu.
Jak można zapisać się do szkoły i kiedy rozpoczynają się pierwsze zajęcia?

Nabór do szkoły już trwa, zapisów można dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu 609 888 133, poprzez stronę na facebooku: https://www.facebook.com/lepasszkolatanca/ oraz mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane